لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
دبیركل بنیاد هابیلیان مطرح كرد:

از ظرفیت خانواده شهدای ترور در مجامع بین المللی استفاده گردد

از ظرفیت خانواده شهدای ترور در مجامع بین المللی استفاده گردد

به گزارش حقوق و قضا دبیركل بنیاد هابیلیان با تاكید بر این كه خانواده شهدای ترور از مصادیق آشكار جنایات تروریستی در ایران هستند، اظهار داشت: جمهوری اسلامی می تواند از ظرفیت خانواده شهدای ترور در مجامع بین المللی به نحو بهتری بهره بگیرد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سید محمدجواد هاشمی نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان در دیدار خانواده شهدای ترور با دبیر ستاد حقوق بشر و معاون بین الملل قوه قضاییه که (عصر سه شنبه) در ستاد حقوق بشر برگزار شد، اظهار نمود: جنایات تروریستی بسیار گسترده است و اشکال گوناگونی دارد اما هر شکل و جنایتی که از هر نوع گروهک تروریستی بربیاید، در کشور ما طی چهل سال قبل در قبال مردم مظلوم ایران اتفاق افتاده است.

وی با بیان این که دنیا به ناحق و ظالمانه پشت گروهک های تروریستی را گرفته و از آنها حمایت کرده است، اضافه کرد: برخی کشورها امکانات مختلفی در اختیار گروهک های ترویستی قرار دادند تا اهداف جنایتکارانه خودرا به پیش ببرند و ما را که خود قربانی تروریسم هستیم، به ناحق در مجامع بین المللی به شکلی جلوه می دهند که ما پشتیبان تروریسم هستیم.

مدیرکل بنیاد هابیلیان با اشاره به هجمه های بین المللی مقابل جمهوری اسلامی ایران، اذعان کرد: خانواده شهدای ترور در چارچوب نهادهای مردم نهاد کارهای مختلفی انجام دادند که خود ظرفیت مناسبی است که ایران می تواند از آن مقابل توطئه های استکباری استفاده نماید. یکی از اقدامات انجام شده، تهیه فهرست مستند 17 هزار شهید ترور در ایران است که مورد پذیرش دنیا نیز هست.

هاشمی نژاد تصریح کرد: این اقدام سرآغاز خوبی است و امیدواریم که پیگیری حقوق شهدای ترور به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان این که دشمنان ما از هر فرصتی در مجامع بین المللی استفاده می نمایند تا جنایت خودرا به شکلی دیگر جلوه دهند، اشاره کرد: جمهوری اسلامی می تواند از ظرفیت خانواده شهدای ترور که مصداق آشکار و روشنی از جنایات تروریستی در ایران هستند، در مجامع بین المللی به نحو بهتری بهره بگیرد.
منبع:

1399/06/13
18:08:11
5.0 / ۵
1915
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد