حقوق و قضا
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح:

نیروی هوایی ارتش از افتخارات جمهوری اسلامی است

نیروی هوایی ارتش از افتخارات جمهوری اسلامی است

به گزارش حقوق و قضا رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح نیروی هوایی ارتش را از افتخارات جمهوری اسلامی دانست.به گزارش حقوق و قضا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در سازمان قضایی نیروهای مسلح، با حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ملاقات و گفتگو کرد.
حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان در این دیدار با اشاره به اینکه نیروی هوایی جزو افتخارات جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: اقدام شجاعانه کارکنان نیروی هوایی در ابتدای انقلاب اسلامی ۱۹ بهمن سال ۵۷ در مدرسه علوی برای همیشه این نیرو را در تاریخ این مملکت جاودان و ماندگار کرد.
وی اضافه کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ما را از بعضی تسلیحات خریداری شده محروم کردند و حتی بخشی از آنها را برگرداندند و اگر ایستادگی دلسوزان نیروی هوایی نبود، مابقی را هم قصد داشتند اعاده کنند، اگر این اتفاق افتاده بود واقعاً عملیات ۱۴۰ فروندی و حمله به اچ۳ انجام نمی شد.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه سازمان قضایی مقتدر با تصمیمات حکیمانه ضامن اقتدار نیروهای مسلح است، اظهار داشت: تبعیت از ولایت و انجام وظایف در جهت مأموریت هایی که قانون اساسی تعریف کرده راهی است که همه پیش رو داریم.
امیرسرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش هم با تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین پورخاقان بعنوان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، اظهار نمود: شناخت خوبی که شما از نیروی هوایی دارید باعث خرسندی است و تمامی تلاش خویش را برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری با پشتیبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح خواهیم کرد.

1400/08/28
14:31:53
5.0 / 5
927
تگها: اسلامی , قانون
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد