حقوق و قضا

دفاعیات وكیل طبری در دادگاه

دفاعیات وكیل طبری در دادگاه

به گزارش حقوق و قضا دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات اكبر طبری و دیگر متهمان به ریاست قاضی بابایی برگزار گردید.به گزارش حقوق و قضا به نقل از قوه قضاییه، در ابتدای این جلسه دادگاه قاضی ضمن فراخواندن وکیل طبری برای ایراد دفاعیات خود از موکلش خطاب به او اظهار داشت: از بیان مطالب تکراری خودداری کنید.

وکیل متهم در ادامه ضمن انتقاد از پوشش رسانه ای دادگاه از روندی که در یکی از جلسات دادگاه منجر به القای تناقض گویی موکلش در مورد مبایعه نامه میان مهر صادقی و دانیال زاده شده بود هم انتقاد نمود و اظهار داشت: موکل فقط قسمت های خالی آن مبایعه نامه را با دستخط خود تکمیل کرده و در اختیار مهرصادقی قرار داده است و تا ۴ ماه بعد که خود خریدار آن آپارتمان از مهرصادقی شده بود از سرنوشت آن مبایعه نامه میان دانیال زاده و مهر صادقی در مورد یک واحد فلورا اطلاع نداشته است و فیلم پخش شده در جلسه قبل صداقت موکل را اثبات میکند.

وی اظهار داشت: موکل اعتقاد دارد صدوقی به افترازنی خارج از کیفرخواست اقدام نموده است.

وکیل متهم طبری در بخش دیگری از دفاعیات خود به روند کسب مجوز کارشناس رسمی دادگستری در زمینه املاک از جانب موکلش اشاره نمود و افزود: اصل بر صحت قراردادهاست چون که تابحال در هیچ مرجعی بی اعتبار بودن آن ثابت نشده است و نمی تواند ضد موکل به کار گرفته شود.

وکیل متهم طبری در بخش دیگری از دفاعیات خود به نقش انوشه در افترا موکل خود اشاره نمود و ارتباط انوشه در این افترا را کذب عنوان نمود که این دفاع وکیل با واکنش نماینده دادستان مواجه گردید و قهرمانی اظهار داشت: واژه کذب بار حقوقی دارد. آقای قاضی، وکیل متهم طبری چندین بار از واژه هایی مانند کذب یا پرونده سازی استفاده کردند و گفتند اتهامات دادسرا کذب است؛ کذب بار حقوقی داشته و نشان از سوءنیت دادسرا دارد. البته ما اقدام قانونی خواهیم کرد.

قاضی بابایی در ادامه به وکیل متهم طبری تذکر داد.

وکیل متهم طبری اظهار داشت: کذب یا پرونده سازی موضوعی است که به نقل قول از موکلم بیان کردم.


وکیل متهم طبری درباره دفاع از موکل خود پیرامون ۵ فقره وکالت نامه کاری، اضافه کرد: موکل بنده وکالت نامه تام از همسر خود در اختیار داشته که هنوز هم وجود دارد.

وی در بخشی از صحبت های خود عنوان نمود اشتباه افزایش کرایه خانه سازمانی بازجو رستمی برای ۳۰ نفر دیگر هم پیش آمده است.

این خبر تکمیل می شود...


1399/04/22
14:49:19
5.0 / ۵
2270
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد