لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

خرید بك لینك دائمی

خرید بك لینك دائمی

حقوق و قضا: رپورتاژآگهی از بهترین روشهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین در دنیا است.


رپورتاژآگهی

رپورتاژآگهی از بهترین روشهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین در دنیا است. در این روش، خبری تبلیغاتی بصورت مقاله ، گزارش، مصاحبه و یا معرفی محصولات و خدمات فروشنده در سایتهای معتبر منتشر می شود و کلمات کلیدی در متن خبر نیز به وب سایت فروشنده هایپرلینک (بکلینک) می شود، بنابراین برای سئوی سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل بسیار موثر و کارآمد است.

 

بکلینک

هر لینکی که از یک سایت به یک سایت دیگر داده می شوند ، بکلینک نام دارد. در واقع، اگر سئو را به یک صحنه شطرنج تشبیه کنیم، بک لینک ها مثل مهره ها خواهند بود. تا حدی که کارشناسان بر این باورند که سئو بدون بک لینک هیچ است!

 

مزیتهای رپورتاژآگهی

اولین بار مک آدامز بدین نکته پی برد که "مردم هنگامی که اطلاعات و ایده ها در قالب داستان ارائه می شوند، به سرعت و به موقع متقاعد می شوند." استفاده از رپورتاژآگهی برای ایجاد پیامی به یاد ماندنی و متقاعد کننده، به صاحبان کسب و کار کمک می کند که از بهم ریختگی خلاص شوند و کسب و کار خود را در میان رقبا برجسته کند. از طرف دیگر مصرف کنندگان، محتویات منتشر شده در سایتهای خبری یا روزنامه ها را با اطمینان بیشتری نسبت به اطلاعات موجود در سایر انواع رسانه ها مطالعه می کنند. تبلیغ کنندگان می توانند این اعتماد را به منظور بهبود دیدگاه مخاطبان در مورد کسب و کارشان استفاده کنند. یک تبلیغ در قالب یک مقاله توسط مصرف کنندگان به عنوان محتوای قابل اطمینان خوانده می شود.

 

این به ویژه برای کسب و کارهای خدماتی یا کسب و کارهای نوپا یا استارتاپها که نیاز به ایجاد اعتبار بیشتر برای جذب مشتریان دارند، اهمیت دارد. رپورتاژ آگهی یک ابزار قدرتمند برای حرفه ای هاست که خدمات فنی ارائه می دهند و نیاز به بیان ایده های پیچیده دارند. برای مثال، مقاله ای به عنوان «سوال از متخصصان» که یک انجمن برای پزشکان، دندانپزشکان، برنامه ریزان مالی و غیره فراهم می کند، فرصتی برای توضیح جنبه خاصی از کسب و کار ایشان ارائه می دهد.

فروشندگانی که کالا یا خدماتی را که قیمت بالاتری را نسبت به محصولات مشابه ارائه می کنند می توانند از رپورتاژ آگهی تخصصی استفاده کنند تا ارزش محصولاتشان و دلیل برتری آنها را نسبت به رقبا در رپورتاژ آگهی خود شرح کنند. برای مثال یک رستوران که تنها از گوشت ارگانیک استفاده می کند می تواند از یک مقاله تبلیغاتی برای توضیح بهداشت و کیفیت آشپزی محصولات خود با روشی جالب و قانع کننده استفاده کند. رپورتاژ آگهی نه تنها آنچه را که فروشنده می فروشد را شرح می دهد، بلکه توضیح می دهد که مصرف کننده باید مراقب چه فاکتورهای در تهیه محصول یا خدمت مورد نظر فروشنده باشد.

 

عیب رپورتاژ آگهی چیست؟

تنها عیب رپورتاژ آگهی نیز این است که بک لینک داده شده در تمام صفحات سایت مذکور درج نمی شود، و فقط در همان مقاله که از یک صفحه از سایت مذکور است به سایت فروشنده داده می شود.

 

 

توصیه های لینک بگیر دات کام

برای گرفتن بک لینک، یکی از ساده ترین راهها ، خرید بک لینک می باشد. فقط باید دقت کنید از سایتهایی بک لینک بخرید که معتبر بوده و تضمین تمدید بک لینک شما را در سایتهای مدنظرتان برای هر زمانی که شما نیاز دارید به شما بدهند. همچنین سایتهایی که بک لینک شما روی آنها قرار می گیرد، بروزرسانی مداوم و روزانه داشته باشند. یکی از بهترین گزینه ها برای خرید بک لینک، سایت لینک بگیر دات کام است که امکان قراردادن لینک سایت شما را در 250 وبسایت فعال و معتبر ایرانی را دارد. چه در قالب رپورتاژ آگهی (و با بک لینک دائمی) و چه در قالب بک لینک زماندار.

در صورتیکه فروشنده ی کالا یا خدمات بصورت سنتی هستید، اولین توصیه به شما برای ورود به دنیای مدرن ارتباطات و بازاریابی آنلاین، راه اندازی یک وبسایت است که در آن بتوانید خدمات و محصولات خود را ارائه کنید. مرحله ی دوم، برای بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات به تعداد بیشتر مشتریان و مخاطبان، بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (یا اصطلاحا سئوی سایت) است. سئوی سایت شامل بهینه سازی فنی وبسایت، فعالیت مستمر و مداوم، و همچنین گرفتن بک لینک از سایر وب سایتهای معتبر و فعال است.

منبع: رپورتاژآگهی چیست (سایت آفتاب)

 

1400/05/06
15:24:26
5.0 / ۵
1577
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد