لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
رئیس مركزآمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه:

كارهای بزرگی انجام شده و اتفاقات خوبی افتاده است

كارهای بزرگی انجام شده و اتفاقات خوبی افتاده است

به گزارش حقوق و قضا رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه اظهار داشت: در دو دهه گذشته به خصوص یک دهه قبل کارهای بزرگی در امتداد فناوری اطلاعات انجام شده و اتفاقاتی خوب افتاده است.به گزارش حقوق و قضا به نقل از قوه قضاییه، نشست شورای معاونین قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران با حضور زارع پور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه و هیئت همراه انجام شد.

محمدجواد حشمتی مهذب رئیس کل دادگستری تهران در این جلسه اظهار نمود: باتوجه به گستردگی تهران و وجود ۸۶ ناحیه داسرا، مجتمع و حوزه قضایی استفاده از تکنولوژی تاثیر به سزایی در دادرسی الکترونیک، محاکمه زندانیان و کاهش جمعیت کیفری دارد.

وی اضافه کرد: استان تهران در زمینه سخت افزار و تجهیزات تکنولوژی کمبود دارد و سیستم های مستهلک و قدیمی نیاز به ارتقا و تقویت دارند.

در این جلسه هر یک ازمعاونین به تعدادی از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در زمینه فناوری اطلاعات در بخش های مختلف کاری پرداختند و نظرات و راهکارهایی ارائه دادند.

زارع پور رئیس مرکز آمار و فناوری قوه قضاییه نیز بیان کرد: در دو دهه گذشته به خصوص یک دهه قبل کارهای بزرگی در امتداد فناوری اطلاعات انجام شده و اتفاقاتی خوب افتاده است و در چند محور اصلی طرحی نوشته ایم که بتوانیم به شکل تخصصی احصاء نماییم.
منبع:

1399/12/03
23:19:02
0.0 / ۵
1252
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد