لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
الفت:

با تحقق سند تحول، معماری جدیدی در دستگاه قضایی ایجاد می شود

با تحقق سند تحول، معماری جدیدی در دستگاه قضایی ایجاد می شود

به گزارش حقوق و قضا معاون اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضاییه اظهار داشت: با تحقق سند تحول، معماری جدیدی در دستگاه قضایی ایجاد می شود و ما می توانیم با اجرای اثربخش برنامه های آن شاهد تحول خوبی در قوه قضاییه باشیم.به گزارش حقوق و قضا به نقل از معاونت اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، نشستی بمنظور بررسی سند ارتقاء یافته تحول قضایی با حضور محمدباقر الفت، معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم و صاحبکار خراسانی معاون برنامه ریزی راهبردی قوه قضاییه در معاونت اجتماعی انجام شد.

معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با بیان اینکه با تحقق سند تحول، معماری جدیدی در دستگاه قضایی ایجاد می شود و ما می توانیم با اجرای اثربخش برنامه های آن شاهد تحول خوبی در قوه قضاییه باشیم تصریح کرد: زمانی می توان شاهد یک قوه قضاییه جدید، به روز و کارآمد بود که همه با این سند تحول همسو شوند و نسبت به این سند حس مالکیت داشته باشند.

الفت ضمن اعلام همکاری معاونت اجتماعی با معاونت راهبردی بمنظور تدوین این سند اظهار داشت: با عنایت به برنامه محور بودن اقدامات این معاونت و همین طور داشتن یک واحد ارزیابی قوی، حاضریم تجربیات خودرا در امتداد اجرای برنامه های سند تحول در اختیار معاونت راهبردی قرار دهیم.

صاحبکار خراسانی معاون برنامه ریزی راهبردی قوه قضاییه در ادامه این جلسه ضمن اشاره به اینکه همکاری معاونت راهبردی و معاونت اجتماعی و پیشگیری قوه قضاییه برای اجرای این سند بسیار مهم می باشد، اظهار داشت: نسخه ارتقا یافته سند تحول قضایی ابلاغ عمومی شده و مورد پسند نخبگان جامعه قرار گرفته است.

معاون برنامه ریزی راهبردی قوه قضاییه، یکی از مهم ترین رویکردهای سند تحول قوه قضاییه را رویکرد پیشگیری دانست و خاطرنشان کرد: معاونت راهبردی بعنوان دبیرخانه ستاد راهبری اجرای این سند تحول فعال است.

وی اضافه کرد: همکاری معاونت اجتماعی در تدوین این سند بعنوان مشاور در زمینه رویکردهای پیشگیرانه می تواند برای معاونت راهبردی و سازمان های دیگر موثر باشد.

منبع:

1399/11/12
13:40:41
0.0 / ۵
1374
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد