لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

سامانه ارتباط مكانیزه دادگستری با ناجا در استان مركزی راه اندازی شد

سامانه ارتباط مكانیزه دادگستری با ناجا در استان مركزی راه اندازی شد

به گزارش حقوق و قضا مركزی همزمان با چهارمین روز از هفته قوه قضائیه، سامانه ارتباط مكانیزه دادگستری با ناجا در استان مركزی به بهره برداری رسید.


حجت الاسلام سیدعبدالمهدی موسوی روز چهارشنبه چهارم تیرماه در حاشیه افتتاح این سامانه با اشاره به اینکه اطلاع رسانی از فعالیتهای قضایی به نفع مردم و نظام است، اظهار نمود: یکی از سیاست های با اولویت دستگاه قضایی، تکریم مراجعان از راه اجرای کامل دادرسی الکترونیک است که در این راستا ریاست قوه قضائیه هم اولویت برنامه های سالجاری را دادرسی الکترونیک عنوان کرده است.
وی ادامه داد: زیرساخت های لازم به منظور دادرسی الکترونیک در استان مرکزی فراهم است و نقص زیادی در این عرصه وجود ندارد، البته محدودیت هایی در سرورها مشاهده می شود ولی در مجموع، ضروریات به اندازه لازم موجود است.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی با اشاره به اینکه بخشی از دادرسی الکترونیک مربوط به درون سازمان و بخشی مربوط به مراجع بیرونی است، خاطرنشان کرد: در جهت ارتباط دادگستری با مراجع بیرونی در جهت دادرسی الکترونیک، سامانه ارتباط مکانیزه دادگستری با ناجا در استان مرکزی افتتاح شد، این سامانه ظرف ۱۵ دقیقه از مرجع انتظامی پاسخ استعلامات لازم را دریافت می کند در حالیکه انجام روش قدیمی زمان بیشتری لازم داشت.1399/04/04
11:52:56
5.0 / ۵
2878
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد