لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
امام جمعه كالپوش:

دستور پیگیری و رسیدگی قضائی به مسئله سد كالپوش صادر شد

دستور پیگیری و رسیدگی قضائی به مسئله سد كالپوش صادر شد

امام جمعه کالپوش بابیان اینکه مشکلات بخش کالپوش شهرستان میامی به اطلاع آیت الله رئیسی رسیده است، اظهار داشت: دستور پیگیری مسئله سد کالپوش توسط رئیس قوه قضائیه صادر شد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، حجت الاسلام اسماعیل بهرامی ظهر آدینه در خطبه های این هفته نماز جمعه کالپوش به میزبانی مسجد جامع حسین آباد، ضمن بیان اینکه تحول و حرکتی که پس از بیانیه گام دوم انقلاب در نظام و کشور بین آحاد مردم به وجود آمد ثمره درایت و تدبیر رهبر معظم انقلاب است، اظهار داشت: دستگاه قضا اثبات کرد که در نقشه راه بیانیه گام دوم در حال حرکت است.
وی ضمن بیان اینکه رانش زمین و صدمه ای که به مردم منطقه وارد آمد به صمع و نظر رئیس قوه قضائیه رسیده است، اضافه کرد: ایشان قول سفر به این منطقه را دادند اما متأسفانه وجود کولاک شدید در منطقه امکان حضور را به ایشان نداد و سفر دوروزه به یک روزه تغییر نمود.
امام جمعه کالپوش بابیان اینکه دستور پیگیری و رسیدگی مسئله سد کالپوش توسط قوه قضائیه صادر شد، اظهار داشت: این اتفاق برای بخش کالپوش بعنوان یکی از مناطق محروم استان سمنان اتفاق خوب و مبارکی است.
بهرامی بابیان اینکه انتظار می رود مسئولان مربوطه از استاندار و معاونان تا مدیران دستگاهها گره گشای مشکلات بخش کالپوش باشند، اشاره کرد: حل این چالش ها می تواند درنهایت به توسعه چشم گیر کالپوش بسیار کمک نماید.
وی اضافه کرد: مسئولان، مردم، فرهیختگان و نخبگان می بایست با وفاق و همدلی تجلی درایت رهبر معظم انقلاب در جمع آوری مطالب و بیان راهکارها پیرامون سد کالپوش، حق آبه کشاورزی و شرب، رانش زمین و استقرار ادارات کمک کنند تا این مهم بتواند درنهایت به ارتقا منطقه منتهی شود.

1399/11/05
13:40:49
0.0 / ۵
1176
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد