حقوق و قضا
رئیس سازمان زندان ها در دیدار با زندانیان تایباد:

كمبودها و محرومیت ها رافع مسئولیت فردی نیست

كمبودها و محرومیت ها رافع مسئولیت فردی نیست

حقوق و قضا: رئیس سازمان زندان ها در نخستین برنامه سفر به خراسان رضوی با حضور در زندان تایباد، ضمن بازدید از این مرکز با زندانیان ملاقات و گفتگو کرد.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، محمد مهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان ها با اشاره به تعداد بالای زندانیان جرائم مواد مخدر در این مرکز اظهار داشت: تعدادی از جرائم بخاطر بی احتیاطی های جبران ناپذیر رخ می دهد.
وی با اعلان اینکه کمبودها و محرومیت ها نمی تواند رافع مسئولیت فردی افراد باشد، اظهار داشت: هیچ کس از مسیر اشتباه به آسانی نرسیده و شاید در ابتدا خوشی های زودگذر به همراه داشته باشد اما بطور قطع مال حرام مشکلات فراوان خودرا به همراه خواهد داشت.
حاج محمدی با اعلان اینکه زندان محل اصلاح است و می توان با یک تصمیم درست و اراده لازم مسیر زندگی را تغییر داد، اظهار داشت: توبه واقعی یکی از ظرفیت های اصیل اسلامی در قوانین قضایی است.
رئیس سازمان زندان ها که در یک فضای صمیمی با زندانیان ملاقات و گفتگو می کرد ضمن شنیدن سخنان و خواسته های آنان و بررسی مشکلات، دستورات لازم را برای حل مشکلات آنان صادر کرد.
وی همین طور ضمن بازدید از کارهای حرفه آموزی و اشتغال، با اهدای هدیه، زندانیان شاغل در امر حرفه آموزی را مورد تشویق قرار داد.
بر اساس این گزارش، حاج محمدی در ابتدای ورود به این مرکز ناهار را با مددجویان صرف کرد.
رئیس سازمان زندان ها در بدو ورود به شهرستان تایباد با حضور در گلزار شهدای این شهرستان به مقام شامخ شهدای گلگون کفن ادای احترام کرد.
حاج محمدی با حضور در شهرستان تایباد از مرکز اشتغال و حرفه آموزی زندانیان نیز بازدید و در محل اشتغال خارج از زندان دو نفر از زندانیان حضور یافت.
منبع:

1399/10/27
13:01:34
0.0 / ۵
1290
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد