حقوق و قضا
مدیركل تعزیرات حكومتی كهگیلویه و بویراحمد خبر داد

كشف و ضبط شیر آلوده و مخلوط 50درصدی آب در یاسوج بعلاوه عكس

كشف و ضبط شیر آلوده و مخلوط 50درصدی آب در یاسوج بعلاوه عكس

کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف و توقف محموله شیر آلوده با مخلوط۵۰ درصدی آب در شهر یاسوج اطلاع داد.


«براتعلی صالحی» در حاشیه توقف یک دستگاه خودرو حمل شیر آلوده در شهر یاسوج به خبرنگاران اظهار داشت: با عنایت به گزارشات مردمی و دامپزشکی استان در خصوص اینکه شیرهای آلوده با بار میکروبی بالا و داشتن آب بیش از اندازه نرمان به استان کهگیلویه و بویراحمد وارد می شود. این مسئله خطرات زیادی را برای مردم و مصرف کنندگان بوجود می آورد.
وی ادامه داد: با همراهی و هماهنگی دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و دامپزشکی استان بعد از برسری های لازم امروز توانسته ایم یک دستگاه خودرو حمل شیر آلوده را متوقف نماییم.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهارکرد: طبق گزارشات واصله روزانه ۵ دستگاه خودرو از این نوع شیر از استانهای همجوار به عنوان ضایعات وارد استان کهگیلویه و بویراحمد می شود.
صالحی خاطرنشان کرد: طبق بررسی های صورت گرفته آب موجود در این شیر که متوقف شده ۱۴ درصد از نرم کشوری بالاتر بود البته بار میکروبی این محموله هم در حال بررسی و آزامیش است که بطور قطع با میکروبی بالایی خواهد داشت. اضافه کردن آب را برای پایین آوردن بار میکروبی شیر انجام می دهند.
به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، وی افزود: گزارشات رسیده حاکی از این است که تا ۵۰ درصد شیر وارد شده به استان کهگیلویه و بویراحمد آب است که این مورد ذسلامت و جان مردم را به خطر می اندازد.
منبع:

1399/10/14
19:27:43
0.0 / 5
1284
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد