حقوق و قضا
رئیس قوه قضاییه:

پالس های غلط به آمریكا، پیام ملت ایران نیست

پالس های غلط به آمریكا، پیام ملت ایران نیست

رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینكه پالس های غلط به آمریكا، پیام ملت ایران نیست، اظهار داشت: پیام ملت ایران پیام ضعف نیست، پیام مجاهدت در راه هدف است و ملت ایران با مجاهدت، ایستادگی و مقاومت دشمن را مأیوس خواهد نمود.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، ابراهیم رئیسی در جلسه شورایعالی قوه قضاییه اظهار نمود: شرایط موجود، اجرای تصمیمات در ارتباط با کرونا را به صورت قاطع و از موضع حاکمیتی می طلبد؛ نظارت بر اجرا شرط موفقیت تصمیمات ستاد کرونا خواهد بود.

وی اضافه کرد: قدردان زحمات و فداکاری کادر درمانی هستیم، بهترین کمک به کادر درمانی اجرای شیوه نامه های بهداشتی است.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: در شرایط جدید کرونا، همکاران قضائی از تراکم افراد، چه کارکنان و چه اصحاب دعوا بکاهند و در عین حال به هیچ وجه دادرسی تعطیل نشود. کاری کنید که هم سلامت کارکنان حفظ شود هم سلامت ارباب رجوع. در ایام پیش رو دستورالعمل اجرایی برای نحوه انجام مسئولیت ها در دوره کرونا ابلاغ خواهد گردید و پیگیری مشکلات و مسائل در ارتباط با مقابله با کرونا در سطح ملی، با اولویت در دستور کار سازمان بازرسی و دادستانی کل قرار گیرد؛ این مورد دغدغه مردم است و نسبت به سلامت و جان مردم مسئولیم.

رئیس قوه قضاییه بیان داشت: دستگیری تروریست ها توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و انهدام مواضع تروریست ها در غرب کشور توسط سپاه پاسداران نشان داده است جرائم تروریست ها مشمول مرور زمان نخواهد بود و هیچ نقطه ای برای آنها نقطه امن نیست.

وی با اشاره به اینکه اقتدار امنیتی - قضایی باید روز به روز ارتقا یابد، اظهار داشت: دشمن با تهدید و تحریف به دنبال تسلط بر ذهن و فکر مردم است، اما باید بداند که لبخند آمریکایی ها هیچ حلاوتی در کام مردم ما ایجاد نخواهد کرد.

رئیسی با اشاره به اینکه پالس های غلط به آمریکا، پیام ملت ایران نیست، اظهار نمود: پیام ملت ایران، پیام ایستادگی فعال، تولید قدرت در حوزه امنیتی و اقتصادی و نمایش اقتدار در همه ابعاد است. پیام ملت ایران پیام ضعف نیست، پیام مجاهدت در راه هدف است و ملت ایران با مجاهدت، ایستادگی و مقاومت دشمن را مأیوس خواهد نمود.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: برخی تلاش دارند با فضاسازی رسانه ای، هر جا قاضی با صلابتی قانون را اجرا کرد، تخریب کنند. قضات با صلابت و شجاع، سرمایه دستگاه قضائی هستند و همواره مورد حمایت مدیریت این دستگاه خواهند بود.

ادامه دارد...


1399/08/26
14:41:54
5.0 / 5
1640
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد