لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
رئیس قوه قضاییه:

همه مشكلات كشور در داخل قابل حل است

همه مشكلات كشور در داخل قابل حل است

به گزارش حقوق و قضا رئیس قوه قضائیه با اعلان اینكه همه مشكلات كشور در داخل قابل حل است، اظهار داشت: یقین داریم دشمن در میدان جنگ اقتصادی هم شكست خواهد خورد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر پنج شنبه در نشست با فعالان اقتصادی خراسان جنوبی که در بیرجند برگزار شد، بیان کرد: رهبری بارها بر استفاده از کالای داخلی و جلوگیری از واردات این دسته از کالاها تاکید داشته اند که باید در مرکز و استان پیگیری شود.
وی با اشاره به ستاد تنظیم بازار بیان کرد: در این ستاد باید سخن تولید کننده شنیده شود بین تولید کننده و مصرف کننده تعادل ایجاد شود.
وی بیان کرد: در قیمت گذاری ها سخن تولید کننده شنیده شود و در کف بازار صنعت و بازار مصرف ارتباط برقرار شود تا نرخ های متعال گذاشته شود.
آیت الله رئیسی با اعلان اینکه خراسان جنوبی استان کار و تلاش بوده که با تلاش می تواند چهره محرومیت برداشته شود، اضافه کرد: در صنعت طیور اقدامات خوبی انجام شده و توانسته حرفی برای گفتن داشته باشد.
وی اظهار نمود: وقتی در خراسان جنوبی و هر استانی صنایع تبدیلی و بسته بندی داشته باشیم، صرفه اقتصادی داشته و ارزش افزوده ایجاد کند که باید در دستور کار قرار گیرد.
وی با اعلان اینکه خام فروشی به ضرر تولید کننده تمام می شود، اضافه کرد: صنایع تبدیلی، بسته بندی و جلوگیری از خام فروشی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
آیت الله رئیسی با اعلان اینکه خراسان جنوبی استانی با ظرفیت های بسیار است، اضافه کرد: بااینکه بعضی از گزارشات فقر در این استان ما را رنج می دهد اما می توان با کاری مدبرانه مشکلات استان را به حداقل برسد.
وی با اشاره به مرز یزدان خراسان جنوبی بیان کرد: ایران می تواند در تجارت بین المللی سهم بالایی داشته باشد.
رئیس قوه قضائیه با اعلان اینکه محوریت بحث شعار جهش تولید را ماموریت تمام بخش ها و دستگاه ها می دانیم، اظهار داشت: رهبری با نگاه به کشور و دشمنی های بیگانه این شعار را انتخاب نموده اند بدین سبب باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با اعلان اینکه همه مشکلات کشور در داخل قابل حل است، اضافه کرد: بنا به فرمایش رهبری، مشکلی در کشور وجود ندارد که قابل حل نباشد.
رئیس قوه قضائیه بیان کرد: از فعالان اقتصادی خواستاریم بار اراده و مصمم کارشان را دنبال کنند و از مشکلات پیش رو نا امید نشوند چونکه مصرانه دنبال این هستیم گره هایی که می تواند با ورود دستگاه قضا باز شود را دنبال نماییم.
وی افزود: از مسئولان قضائی استانی خواستاریم آن دسته از مشکلات فعالان اقتصادی که در استان قابل حل است رفع گردد و آنچه نیاز به ورود مرکز دارد، توسط استاندار پیگیری شود.
آیت الله رئیسی اظهار داشت: اگر صنعت مسکن سازی را در زمان خودش دریابیم و مسائلش را حل نماییم خیلی از مشکلات شامل بیکاری و اشتغال رفع می شد.
وی بیان کرد: امید است بتوانیم در امتداد جهش تولید گام های مطلوبی برداریم و یقین داریم در میدان جنگ اقتصادی هم دشمن شکست خواهد خورد.
آیت الله رئیسی با اعلان اینکه تولید کنندگان سربازان در میدان جنگ اقتصادی دشمن هستند، اظهار داشت: رفع مشکلات قانونی، پرداخت تسهیلات و رفع مشکلات همچون حمایت هایی است که می توان از قشر تولید کننده داشته باشیم.


منبع:

1399/07/19
20:46:24
5.0 / 5
1477
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد