حقوق و قضا
قائم مقام معاونت اجتماعی قوه قضائیه خبر داد

بهره برداری از سامانه ثنا بعنوان پل ارتباطی نهادهای مردمی و قوه قضاییه در آینده نزدیك

بهره برداری از سامانه ثنا بعنوان پل ارتباطی نهادهای مردمی و قوه قضاییه در آینده نزدیك

قائم مقام معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضاییه اظهار داشت: پیرو تاكید ریاست قوه قضاییه بر اجرائی شدن دستورالعمل نحوه مشاركت نهادهای مردمی با قوه قضاییه، سامانه ثنا بعنوان پل ارتباطی نهادهای مردمی با قوه قضاییه تعیین شده است كه به زودی قابل بهره برداری خواهد بود.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از معاونت اجتماعی قوه قضائیه رضا مسعودی فر، در نشست با دستگاه های عضو کارگروه ملی نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضاییه ضمن تاکید بر تسریع تدوین راهنمای اجرائی این دستورالعمل، اظهار داشت: پیرو تاکید ریاست قوه قضاییه بر اجرائی شدن دستورالعمل نحوه مشارکت نهادهای مردمی با قوه قضاییه، سامانه ثنا بعنوان پل ارتباطی نهادهای مردمی با قوه قضاییه تعیین شده است که به زودی قابل بهره برداری خواهد بود.
وی ادامه داد: موانع همکاری مشترک با نهادهای مردمی تجمیع شده است و به دنبال رفع آنها هستیم. همین طور بررسی و تایید صلاحیت نهادهای مردمی شناسایی شده از حیث موضوع محوری که بمنظور همکاری اعلام آمادگی کرده اند در حال انجام می باشد.
بررسی ظرفیت های مورد استفاده از سازمان های مردم نهاد، شناسایی ظرفیت های جدید و قابل توسعه، تبیین اقدامات انجام شده بمنظور راه اندازی دبیرخانه کارگروه ملی، تبیین اقدامات انجام شده درباب سامانه جامع ارتباط دو سویه نهادهای مردمی و قوه قضاییه و بیان موانع و ارائه پیشنهادهای اعضای کارگروه ملی با هدف اجرائی شدن مواد مرتبط در دستورالعمل با حوزه تخصصی فعالیت توسط نهادهای مردمی همچون محورهایی بود که در این نسشت عنوان شد.
این جلسه با حضور دستگاه های عضور کارگروه ملی نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی انجام شد.1399/07/14
23:01:22
5.0 / 5
1752
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد