لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
وزیر دادگستری:

اصناف و بازاریان همکاری لازم را با ما داشته باشند

اصناف و بازاریان همکاری لازم را با ما داشته باشند

به گزارش حقوق و قضا وزیر دادگستری اظهار داشت: از همه اصناف و بازاریان می خواهیم که با ما همکاری لازم را داشته باشند.به گزارش حقوق و قضا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، امین حسین رحیمی وزیر دادگستری در حاشیه بازدید معاون اول رییس جمهور از اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: برمبنای اختیاراتی که به سازمان تعزیرات حکومتی داده شده است، ابزارهای تنبیهی جدیدی برای متخلفین به کار گرفته خواهند شد.

وی در این زمینه توضیح داد: تشدید مجازات ها به میزان پنج برابر و همین طور نصب تابلو تخلف در واحد صنفی متخلف و حتی پلمب آن در انتظار سودجویان و متخلفین خواهد بود.

وزیر دادگستری اشاره کرد: اراده سازمان تعزیرات حکومتی برخورد جدی با تخلفات احتمالی است و گرچه امروزه بیشتر قریب به اتفاق اصناف در بازار، قوانین، مقررات و انصاف را مورد رعایت قرار می دهند، اما متاسفانه افراد اندکی هم ممکنست به دنبال سودجویی و سو استفاده از شرایط باشند که با اختیارات جدید سازمان تعزیرات حکومتی و بازدارنده بودن مجازات ها، تخلف برای افراد سودجو دیگر به صرفه نخواهد بود.

رحیمی در آخر اشاره کرد: آبروی اصناف برای ما بسیار مهمست و ما تا آن زمان که ناچار نشویم از ابزارهای تنبیهی نظیر نصب تابلو تخلف استفاده نمی نماییم و از همه اصناف و بازاریان می خواهیم که با ما همکاری لازم را داشته باشند.


1401/02/27
11:37:32
5.0 / ۵
544
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد