لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
رئیس كل دادگستری گلستان خبر داد:

قاتل دو روحانی گنبدکاووس دستگیر شد

قاتل دو روحانی گنبدکاووس دستگیر شد

حقوق و قضا: گلستان رییس کل دادگستری استان گلستان از دستگیری قاتل دو روحانی گنبدکاووس که مدتی پیش در زمینه علمیه به قتل رسیدند آگاهی داد.


حیدر آسیابی در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اشاره به این که بعد از اقدامات پلیسی، اطلاعاتی و امنیتی قاتلان دو روحانی در گنبدکاووس دستگیر شدند، اظهار نمود: متهم در اظهارات اولیه خود انگیزه اش از قتل را اختلافات شخصی عنوان کرده است.
وی با اشاره به اینکه قاتل و همدست او و فردی که از ماجرای این قتل ها خبر داشت هم دستگیر شده اند، اضافه کرد: متهم اقرار کرده است به دلیل اختلافات شخصی، بعد از تهیه اسلحه، مبادرت به قتل دو روحانی گنبدی کرده است.
رئیس کل دادگستری استان گلستان با تکیه بر این که بررسی ها نشان داده است این قتل ها هیچ انگیزه خارجی و یا ارتباط به گروههای تروریستی ندارد، تصریح کرد: هم مقتولان و هم سه نفری که دستگیر شده اند، از اهل سنت گنبدکاووس هستند.
آسیابی ضمن اشاره به این که در بازرسی از منزل متهم، چهار قبضه سلاح جنگی کشف شده است، افزود: پرونده در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای گنبدکاووس به صورت ویژه درحال رسیدگی است.
به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا شامگاه شنبه ۱۳ فروردین دو نفر در محله چای بویین گنبدکاووس به قتل رسیدند و از همان زمان بروز این حادثه تیم ویژه ای متشکل از دادستان مرکز استان، دادستان گنبدکاووس و بازجو پرونده و کارآگاهان زبده پلیس پیگیر روند پرونده بودند.
منبع:

1401/02/06
23:47:59
5.0 / ۵
549
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد