حقوق و قضا
نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان:

برخورد دستگاه قضایی با افراد متخلف در ادارات برای مردم امید آفرین است

برخورد دستگاه قضایی با افراد متخلف در ادارات برای مردم امید آفرین است

سیستان و بلوچستان نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با اعلان اینکه اعلام برخورد دستگاه قضایی با افرادی که در سازمان و ادارات تخلف می کنند برای مردم امید آفرین است اشاره کرد: در این برهه از زمان که مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند سازمان های بازرسی و ناظر علاوه بر بررسی کیفیت بر نحوه توزیع کالاهای اساسی و جلوگیری از افزایش قیمت ها نظارت بیشتری داشته باشند.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا- آیت الله مصطفی محامی در نشست رئیس قوه قضاییه با علمای شیعه و سنی، بزرگان طوایف و اقشار مختلف مردم با اعلان اینکه قوه قضاییه اقداماتی را آغاز نموده که امیدآفرین بوده است اظهار داشت: مردم انتظار دارند که قوه قضاییه ملجا و پناهگاه آنان باشد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در سیستان و بلوچستان با شرایط خاص پرونده های فراوانی تشکیل می شود که مقداری برمبنای سنت جاری با جلسات صلح و صفا و سازش به سامان می رسد
وی ادامه داد: پرونده های مطرح است در میان مردم که تخلف در فلان سازمان و اداره انجام شده و باید مشخص شود که اگر تخلف بوده و یا تبرئه شده باید اعلام شود
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با اعلان اینکه برخورد با متخلفان باید بازدارنده باشد تا دیگران دنبال این رویه نروند اظهار داشت: با تخلف باید در هر سطحی برخورد جدی شود تا در میان مردم سوءتفاهم ایجاد نشود.
مولوی نذیر احمد سلامی نماینده اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری نیز اظهار داشت: سیستان و بلوچستان پایتخت وحدت اسلامی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی تنگه احد ایران اسلامی است.
وی ادامه داد: اقدامات رئیس قوه قضاییه برای ایجاد تحول در این قوه بسیار باارزش و قابل تقدیر است.
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: محورهای اساسی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب ارتباط با متن مردم است که سفر رئیس قوه قضاییه به سیستان و بلوچستان در امتداد تحقق این امر است.
وی بر استفاده از نیروهای جوان و مستعد در قوه قضاییه اصرار کرد و اظهار داشت: حضور نیروهای جوان و مستعد در این قوه می تواند راهگشا در پیشبرد امور باشد.
مولوی سلامی اشاره کرد: ورود دستگاه قضا به مساله راههای استان که یک بانده و به جهت ترانزیت از ترافیک بالایی برخوردار می باشند و تا حالا افراد زیادی در تصافات کشته شده اند بسیاری لازم است.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان افزود: معضل حاشیه نشینی یکی از با اهمیت ترین معضلات این استان است که ورود جدی دستگاه قضا را می طلبد.1400/12/27
19:22:13
5.0 / 5
616
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد