حقوق و قضا
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاك كشور:

راهبردهای شورای عالی تحول و تعالی سازمان ثبت، عملیاتی شود

راهبردهای شورای عالی تحول و تعالی سازمان ثبت، عملیاتی شود

به گزارش حقوق و قضا رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: راهبردهای شورای عالی تحول و تعالی سازمان ثبت، ظرف یک ماه آتی به برنامه های عملیاتی تبدیل گردد و بعنوان نقشه راه کارهای سازمان در دوران تحول و تعالی ملاک عمل قرار گیرد.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، نخستین جلسه شورای عالی تحول و تعالی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور حسن بابائی معاون رییس قوه قضائیه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، کاظمی قائم مقام معاونت راهبردی قوه قضائیه و معاونین و برخی از مدیران کل سازمان ثبت اسناد انجام شد.
در ابتدای جلسه، بابائی با اعلان اینکه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نهادهای حاکمتی بوده و دارای وظایف و اختیاراتی است که هر از چند گاهی نیازمند بازبینی در فرآیندها، روش ها و انتظارات است، اشاره کرد: در دوران تحول و تعالی تعجیل در تشکیل این جلسات به جهت پیشبرد اجرای برنامه عملیاتی فوق، امری مهم و لازم است.
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اشاره کرد: سند تحول قضایی با نگاه راهبردی تدوین شده و جهت دستیابی و اجرا نیازمند تشکیل جلسات هفتگی، جمع بندی، بررسی نقاط قوت و ضعف، ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات و اعلام نظر استانها در بازه های زمانی اعلامی است.
وی اشاره کرد: راهبردهای اعلامی ظرف حداکثر یک ماه آتی به برنامه های عملیاتی تبدیل گردد و بعنوان نقشه راه کارهای سازمان در دوران تحول و تعالی ملاک عمل قرار گیرد.
بابائی اشاره کرد: در بحث رفاهی و رضایت کارکنان، اقدامات خوبی با تخصیص اعتبار لازم به زودی انجام می شود.
در این نشست هر یک از اعضای حاضر دیدگاه ها و نقطه نظرات خودرا درباب سند توسعه سازمان ثبت اسناد و املاک بیان نمودند.
منبع:

1400/08/30
23:49:39
5.0 / 5
1041
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد