حقوق و قضا
رئیس قوه قضاییه در دیدار با رضایی تاكید كرد

همکاری هر چه بیشتر دستگاه قضا و دولت در جهت کاهش مشکلات مردم

همکاری هر چه بیشتر دستگاه قضا و دولت در جهت کاهش مشکلات مردم

رئیس قوه قضاییه در دیدار با محسن رضایی -معاون اقتصادی رئیس جمهور و دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا- از تیم اقتصادی دولت خواست که با برنامه ریزی دقیق و علمی، کشور را از گردنه های سخت اقتصادی عبور دهد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور و دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا ظهر امروز (شنبه سیزدهم شهریور ماه) با حضور در دفتر کار رئیس قوه قضاییه، با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای دیدار و گفتگو کرد.

رئیس قوه قضاییه در این دیدار ضمن تبریک به محسن رضایی به خاطر اعتماد رئیس جمهوری به وی و انتخابش بعنوان معاون اقتصادی رئیس جمهور، دبیر شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا و دبیر ستاد اقتصادی دولت، اظهار داشت: وظایف سنگین و خطیری به شما سپرده شده و امید است با همکاری همه اجزای دولت، برنامه ریزی دقیق و علمی بتوانید کشور را از گردنه های سخت اقتصادی بر پایه توانمندی های داخلی عبور دهید.

محسنی اژه ‎ای عنوان کرد: قوه قضاییه بر همکاری هر چه بیشتر دستگاه قضا و دولت در جهت تأمین امنیت و آسایش مردم، بهبود وضعیت و کاهش مشکلات مردم تاکید دارد.


رئیس دستگاه قضا خاطرنشان کرد: آماده ایم در جهت رفع موانع اصلی اقتصاد و رونق سرمایه گذاری و تولید در کشور به قدر سهم خود در دستگاه قضایی به دولت کمک نماییم.

ریشه کنی بسترهای فسادزا و همکاری با دستگاه قضا برای برخورد با عناصر فاسد از دیگر محورهای مورد مورد بحث بود که با استقبال معاون اقتصادی رئیس جمهور مواجه گردید و محسن رضایی در همین زمینه اظهار داشت: برای برخورداری از یک سیستم اقتصادی سالم باید مسیرهای فساد را از مبداء کور کرد که خوشبختانه دولت سیزدهم در این حوزه برنامه عملی همراه با اقدام و برنامه مدون دارد.

محسن رضایی با تشریح برنامه های خود و تیم اقتصادی دولت برای ارتقاء همه جانبه اقتصادی کشور، به عرضه گزارشی از وضعیت حال حاضر اقتصاد کشور پرداخت.

منبع:

1400/06/13
21:58:59
5.0 / 5
1197
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد