لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

بازدید سرزده رئیس سازمان زندان ها از ندامتگاه تهران بزرگ

بازدید سرزده رئیس سازمان زندان ها از ندامتگاه تهران بزرگ

همزمان با عید سعید قربان، رئیس سازمان زندان ها با حضور در ندامتگاه تهران بزرگ ضمن بازدید از این مرکز با تعدادی از زندانیان ملاقات و گفتگو کرد.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، همزمان با روز عید سعید قربان محمدمهدی حاج محمدی با حضور در ندامتگاه تهران بزرگ با مددجویان این مرکز ملاقات و گفتگو کرد.
رئیس سازمان زندان ها در این بازدید که به مدت ۵ ساعت به طول انجامید با حضور در زندان شماره ۳ تشخیص و پذیرش(قرنطینه) با تمامی مددجویان دیدار و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
حاج محمدی در این دیدارها ضمن تاکید بر رفع فوری مشکلات در ارتباط با آب و برق ندامتگاه و بهینه سازی سیستم های سرمایشی و همینطور فضاسازی محوطه بیرونی ندامتگاه اظهار داشت: تأمین نیازهای ضروری و استاندارد برای اسکان مطلوب زندانیان و عرضه خدمات مورد نیاز آنان مأموریت زندانبانی اسلامی است.
وی ضمن اشاره به این که زندان حتی اگر گلستان هم باشد بهرحال زندان است اظهار داشت: زندان صرفا برای تحدید آزادی فرد مجرم است و نباید مجازات دیگری به وی و یا خانواده وی تحمیل شود.
حاج محمدی در ادامه در زندان شماره ۴ این ندامتگاه حضور یافت و با مددجویان اندرزگاه های این زندان هم ملاقات و گفتگو کرد.
حاج محمدی در ملاقات و گفتگو با دندانپزشکان جهادی که جهت عرضه خدمات دندانپزشکی در این زندان حضور داشتند اظهار داشت: خدمت شما در جهت تکمیل زنجیره اصلاح و تربیت است و قدردان تلاش ها زحمات شما هستیم و بدانید مراقبت و حفظ سلامت زندانیان پیش نیاز اصلاح رفتار آنهاست.
رئیس سازمان زندان ها با حضور در جمع کارکنان این مرکز هم عنوان کرد: امروز برای تبریک عید و قدردانی از زحمات شما که برای اصلاح و تربیت افراد صدمه دیده به صورت شبانه روزی تلاش می کنید به این مرکز آمدم تا در روز پربرکت عید بزرگ اسلامی در کنار شما عزیزان باشم.
شایان ذکر است این بازدید از ساعت ۱۴: ۳۰ شروع و تا ساعت ۱۹: ۳۰ ادامه داشت.
منبع:

1400/04/31
14:42:46
5.0 / ۵
1301
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد