لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
معاون استاندار تهران خبر داد

اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق كالاهای اساسی دراستان تهران

اختصاص شعبه رسیدگی به قاچاق كالاهای اساسی دراستان تهران

به گزارش حقوق و قضا معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران از اختصاص شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالاهای اساسی در استان تهران اطلاع داد.


حمیدرضا گودرزی در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند مقابله با مواد مخدر در سطح استان تهران اظهار داشت: بدون شک اقدامات نیروی انتظامی در کشف مواد مخدر در استان تهران قابل تقدیر است؛ خوشبختانه ۴۳۷ کیلو ماده مخدر شیشه که از یکی از کشورهای همسایه در چارچوب محموله هندوانه وارد کشور و سپس تهران شده بود کشف شد.
وی افزود: با عنایت به کشفیات صورت گرفته و تلاش و جدیت نیروی انتظامی در تهران، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ حائز کسب رتبه برتر در کشور شده است.
گودرزی اضافه کرد: با عنایت به تفاهمنامه مشترک ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران و سازمان زندان های استان در مورد پذیرش۸۰۰۰ معتاد متجاهر در مرکز فشافویه، توافقات لازم انجام شده و این مهم بزودی محقق خواهد شد.
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود از اختصاص شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالاهای اساسی در استان تهران اطلاع داد و اضافه کرد: به منظور تسهیل در امر رسیدگی به پرونده قاچاق کالاهای اساسی شعبه ویژه ای در مجتمع رسیدگی به قاچاق تعزیرات حکومتی تهران اختصاص پیدا خواهد نمود.
منبع:

1400/02/04
10:01:14
5.0 / ۵
1352
تگها: پرونده , زندان
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد