حقوق و قضا
رئیس قوه قضاییه:

مسئولان باید پاسخگوی تاخیر در اجرای تصمیمات كرونائی كه سبب خسارت شده باشند

مسئولان باید پاسخگوی تاخیر در اجرای تصمیمات كرونائی كه سبب خسارت شده باشند

به گزارش حقوق و قضا رئیس قوه قضاییه با اعلان اینکه مسئولان باید پاسخگوی تاخیر در اجرای تصمیمات کرونائی که سبب خسارت و تلفات بیشتر شده، باشند، اظهار داشت: جان انسان ها و کسب وکار مردم بسیار مهم است؛ باید زمان شناسی وجود داشته باشد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از قوه قضاییه، سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قوه قضاییه با اعلان اینکه مسئولان باید پاسخگوی تاخیر در اجرای تصمیمات کرونائی که سبب خسارت و تلفات بیشتر شده، باشند، اظهار داشت: چرا با وجود نظر صریح وزارت بهداشت و مراکز علمی و دانشگاهی نسبت به مقابله با کرونا تصمیمات بموقع گرفته و انجام نمی شود؟ جان انسان ها و کسب وکار مردم بسیار مهم است؛ باید زمان شناسی وجود داشته باشد.

رئیسی ضمن ابراز تاثر از شهادت محیط بانان زنجانی، دستور داد تا رسیدگی سریع و دقیق و کیفر عبرت آموز مجرمان به سرعت صورت گیرد.

رئیس دستگاه قضا اشاره کرد: همه کسانی که در میدان حفاظت از ثروت های ملی و حراست از مرزها هستند، باید پشتیبانی قضایی و حقوقی شوند.

رئیسی در ادامه با اشاره به توافقات حاصله با دستگاه قضایی کشور عراق در جریان سفر به این کشور اظهار نمود: از دستگاه قضایی عراق بابت پیگیری توافقات سفر سال قبل تشکر می کنیم؛ در نتیجه پیگیری این توافقات، برخی از زندانیان ایرانی به کشور منتقل شدند و تعدادی دیگر نیز در آینده باز خواهند گشت.

مشروح خبر متعاقبا منتشر می شود.

منبع:

1400/01/23
15:21:32
5.0 / 5
1009
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد