حقوق و قضا

احیاء بزرگترین شركت تولیدكننده فویل آلومینیوم با حمایت دستگاه قضایی

احیاء بزرگترین شركت تولیدكننده فویل آلومینیوم با حمایت دستگاه قضایی

نشست بررسی آخرین وضعیت شرکت در حال تصفیه آلومینیوم سازی پارس با حضور قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران در محل کارخانه این شرکت برگزار گردید.به گزارش حقوق و قضا به نقل از دادگستری کل استان تهران، نشست بررسی آخرین وضعیت شرکت در حال تصفیه آلومینیوم سازی پارس با حضور مسعود ستایشی قائم مقام رئیس کل و ترکی رئیس اداره تصفیه و امور ورشکستگی دادگستری استان تهران، هادی ملکی رئیس دادگستری و مجید علیپور دادستان شهرستان ساوه در محل کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی ساوه برگزار شد.

ستایشی در این جلسه ضمن اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر ضرورت پشتیبانی از تولید در کشور، بیان نمود: باید با سرلوحه قرار دادن این تفکر، به دنبال زنده کردن کارخانه ها باشیم.

وی تصریح کرد: بهبود وضعیت کارخانه پارس علاوه بر برکاتی که از لحاظ اشتغال برای منطقه دارد، در زمینه پیشگیری از واردات و حفظ ارز هم بسیار موثر است.

ستایشی خطاب به رئیس اداره تصفیه و امور ورشکستگی دادگستری استان تهران ضمن قدردانی بابت اقدامات صورت گرفته، خواست تا در رفع مشکلات موجود این شرکت خصوصا در حوزه های بانکی تلاش کند.

ترکی رئیس اداره تصفیه و امور ورشکستگی استان تهران هم در ادامه این نشست اظهار داشت: خلاف آنچه که در روال انجام ورشکستگی پیرامون این شرکت ها رایج است، تمام تلاش دادگستری تهران بر پایه حفظ این شرکت ها بوده و در راه احیاء آنها گام برداشته است.

وی تصریح کرد: شرکت آلومینیوم پارس از زمان اعلام ورشکستگی تابحال موفق به پرداخت بیشتر از ۱۰۰ میلیارد تومان از بدهی های خود شده و این ابقا به سود سهامداران و کارکنان شرکت هم بوده است.

رئیس اداره تصفیه و امور ورشکستگی استان تهران در ادامه اظهار داشت: هم اکنون شرکت آلومینیوم پارس با بیشتر از ۸۰۰ نفر نیرو، با تمام ظرفیت کار می کند و بزرگترین شرکت تولیدکننده فویل آلومینیوم در کشور است که ۶۰ درصد بازار را در اختیار دارد.

هادی ملکی رئیس دادگستری شهرستان ساوه هم درباره اهمیت احیاء کارخانه آلومینیوم پارس و تأثیر مثبت آن بر زندگی مردم منطقه صحبت کرد.

در ادامه این نشست، هوشنگ گودرزی مدیر اجرایی شرکت آلومینیوم پارس اظهار داشت: بدون حضور قوه قضاییه حفظ شرکت مقدور نبود.
مدیر اجرایی شرکت آلومینیوم پارس با تقدیر از حمایت های دستگاه قضایی بیان نمود: شرکت هم اکنون در بالاترین سطح از لحاظ کمیت و کیفیت است و جایگاه آن برای توسعه صادرات بسیار وسیع بوده و در جهت افزایش تولید ۲۰ درصدی را برای سال آینده مد نظر دارد.

در ادامه، قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران همراه حاضرین با حضور در خط تولید کارخانه، مبادرت به افتتاح خط تولید شماره ۲ فویل میل کرد و در ادامه از واحدهای مختلف کارخانه از قبیل کوره ذوب، ریخته گری و... بازدید به عمل آوردند.

منبع:

1399/11/24
18:36:07
0.0 / ۵
1094
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد