حقوق و قضا

اسنادی از آپارتمان گران قیمتی كه اكبر طبری از نجفی گرفت

اسنادی از آپارتمان گران قیمتی كه اكبر طبری از نجفی گرفت

به گزارش حقوق و قضا مركز رسانه قوه قضاییه اعلام نمود: اسنادی از ملكی در مجتمع سانا منتشر گردید كه انتقال ملكی در مجتمع سانا از نجفی به طبری و انتقال واحدی از طبری به دخترش را تایید می كند.به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام نمود:

یکی از اتهامات اکبر طبری در جلسات گذشته دادگاه وی دریافت ملکی گران قیمت در مجتمع سانا واقع در قیطریه تهران بود، این بهتان را نماینده دادستان اینگونه تشریح کرد: یکی از رشوه هایی که طبری دریافت کرده ملک سانا است، سانا یک مجتمع بزرگ تجاری اداری است و الان متری ۵۰ میلیون تومان است. آقای طبری یک واحد را به نام خود می خرد و واحد روبرویی نیز به نام پسر آقای نجفی است که این ملک نیز در تصرف آقای طبری بوده است تا جایی که به دختر او اختصاص داده اند و آنرا برای کار عکاسی دختر شان در نظر گرفته بودند.

نماینده دادستان در قسمتی دیگر از دادگاه اظهار داشت: آقای طبری در ابتدا مدعی بود ملک برای او نیست، اما با مراجعه به اتحادیه عکاسان متوجه شدیم طبری ملک را به دخترش اجاره داده، شما اگر مالک نیستید چگونه ملک را اجاره دادید؟ در ادامه طبری عنوان نمود من مالک هستم و فقط این دو واحد را با آقای نجفی عوض کردیم.

قهرمانی در ادامه این پرسش را بیان کرد که اگر شما ملک را با نجفی عوض کردید مستند شما کجاست؟ از طرف دیگر واحد آقای طبری ۸۹ متر و واحد آقای نجفی ۱۱۱ متر است. همین طور تمام شارژ واحدی که به نامتان نبوده را نیز پرداخت کردید.

حال با انتشار اسنادی مشخص شد املاک یاد شده از نجفی به طبری منتقل و از جانب طبری به دخترش اجاره داده شده است.

منبع:

1399/03/27
23:50:32
5.0 / ۵
2398
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد