لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
از سوی پژوهشگاه قوه قضاییه

اولین جشنواره بزرگ شهید بهشتی

اولین جشنواره بزرگ شهید بهشتی

حقوق و قضا: پژوهشگاه قوه قضاییه اعلام نمود كه به مناسبت هفته پژوهش و در امتداد پشتیبانی از دستاوردهای علمی - پژوهشی نظر بر رفع مشكلات و چالش های دستگاه قضایی، اولین جشنواره بزرگ شهید بهشتی را برگزار می نماید.به گزارش، پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه قوه قضاییه اعلام نمود که این جشنواره در سه بخش پژوهش برتر، رأی پژوهش محور برتر و ایده ی برتر برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، تحول در حکمرانی قضایی، لطمه شناسی و حل مسائل دستگاه قضا، بهبود فرایندهای دادرسی عادلانه، ارتقای اتقان آرای قضایی و فناوری های ناظر بر هوشمندسازی قوه قضاییه، محورها و موضوعات جشنواره بزرگ شهید بهشتی را تشکیل می دهد.

بخش «پژوهش برتر» ویژه تمام پژوهشگران و دانشگاهیان و بخش «آرای پژوهش محور برتر» مختص قضات سراسر کشور است. همین طور در بخش «ایده ی برتر» تمام مردم و نخبگانی که ایده ای در امتداد محورهای این جشنواره داشته باشند می توانند شرکت نمایند.

متقاضیان شرکت در این جشنواره، تا دهم آذر ماه جاری مهلت دارند آثار خودرا بوسیله ایمیل به آدرس pajoohesh@jri.ac.ir ارسال نمایند.

علاقمندان می توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر شامل آثار واجد شرایط در جشنواره، فاکتورهای انتخاب آثار برتر و مطالعه شیوه نامه و تکمیل فرم شرکت در اولین جشنواره شهید بهشتی به تارنمای پژوهشگاه قوه قضاییه به آدرس www.jri.ac.ir مراجعه کنند یا با دبیرخانه پژوهشگاه به شماره تلفن 22092061 تماس بگیرند.

منبع:

1399/09/03
13:45:50
5.0 / ۵
1613
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد