حقوق و قضا
دادستان تهران مطرح كرد

فرصت یک ماهه به واحدهای تولیدی برای پرداخت بدهی به شرکت برق

فرصت یک ماهه به واحدهای تولیدی برای پرداخت بدهی به شرکت برق

به گزارش حقوق و قضا، دادستان تهران از چهار واحد صنعتی بخش نصیرآباد بازدید و از نزدیک با مدیران و صنعتگران این مجموعه های صنعتی گفت و گو کرد و اظهار داشت: تدابیری گرفته شد تا برای جلوگیری از توقف فعالیت واحدهای تولیدی و پرداخت بدهی این مجموعه ها به شرکت برق، مهلت یک ماهه داده شود.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، علی صالحی اظهار داشت: بعد از بازدید از چهار واحد صنعتی بخش نصیرآباد، جلسه ای انجام شد و صنعتگران مشکلات خودرا مطرح نمودند. قطعی برق یکی از اشکالات این واحدها است که در صورت ادامه لطمه زیادی به قطعات صنعتی خواهد زد و در این نشست قرار شد برای این کار برنامه ریزی شود.
دادستان تهران اشاره کرد: قرار شد اراضی واگذار شده از طرف مسکن و شهرسازی به شرکت شهرک های صنعتی در قالب تهاتر، انجام و درباب اراضی مورد اختلاف، کارشناس مورد وثوق طرفین، جانمایی و محل استقرار را مشخص و حل اختلاف کند.
وی ادامه داد: در این نشست تاکید شد تا با تبیین و تشریح دقیق اراضی که اختلاف در مالکیت آنها در شورای عالی ثبت مطرح است از ناحیه این دادستانی با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مکاتبه و در پروسه رسیدگی تسریع شود.
صالحی افزود: در ادامه قرار شد تا برای مدیریت مصرف برق، زمان تعیین شده مورد توافق شرکت شهرک ها و اداره برق، همچنان ادامه یابد و در این برنامه ریزی خللی صورت نگیرد.
دادستان تهران با تکیه بر حمایت حداکثری از تحقق شعار سال و اجرای منویات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: تدابیری گرفته شد تا برای جلوگیری از توقف فعالیت واحدهای تولیدی و پرداخت بدهی این مجموعه ها به شرکت برق، مهلت یک ماهه داده شود.
وی ادامه داد: جهت تامین آب مورد نیاز شرکت های تولیدی، از دو حلقه چاه موجود این شهرک صنعتی بوسیله «کف شکنی» چاه اقدام و در صورت حل نشدن مشکل، پ بوسیله جابجایی چاه برای برقراری حقابه قدمهای دیگری برداشته شود.
منبع:

1402/04/24
10:41:57
5.0 / 5
343
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد