حقوق و قضا
معاون دادستان كل كشور:

کالاهای ممنوعه و اجناس غیر مصرفی باید امحاء و معدوم شود

کالاهای ممنوعه و اجناس غیر مصرفی باید امحاء و معدوم شود

به گزارش حقوق و قضا، معاون دادستان کل کشور اظهار داشت: کالاهای ممنوعه و اجناسی که قابلیت مصرف ندارند باید هرچه سریع تر امحاء و معدوم شود.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، علی جمادی قبل از ظهر امروز چهارشنبه ضمن بازدید از انبارهای اموال تملیکی خوزستان بر تسریع در تعیین تکلیف کالاهای مانده در انبارها تصریح کرد و اضافه کرد: با وجود انبار جدید و تجهیز آن بی گمان کالاها در شرایط فعلی کمترین صدمه را می بینند.
وی، اقدامات دادستانی عمومی و انقلاب مرکز خوزستان در جهت ساماندهی انبارها و پیگیری تعیین تکلیف اموال تملیکی در استان را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: کالاهای تاریخ دار و سریع الفساد باید زودتر تعیین تکلیف تسریع تا از هدر رفت آنها جلوگیری شود؛ همینطور کالاهای ممنوعه و اجناسی که قابلیت مصرف ندارند باید هرچه سریع تر امحاء و معدوم شود.
جمادی اظهار نمود: دادستانی کل کشور با همین رویکرد و مجدانه به دنبال تسریع در تعیین تکلیف کالاهای مانده و رسوب شده در انبارها است و درصورتیکه این کالاها قابلیت مصرف داشته باشند باید از راه مزایده و سایر مراحل قانونی وارد چرخه توزیع شوند.
رئیس دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه بر نظارت کامل بر ورود و خروج کالاها از بنادر و گمرکات تصریح کرد و اظهار داشت: اقدامات پیشگیرانه همواره باید در اولویت کار دستگاه قضایی باشد.


منبع:

1401/11/29
12:41:57
5.0 / ۵
392
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد