حقوق و قضا

آغاز توزیع کارت آزمون وکالت

آغاز توزیع کارت آزمون وکالت

به گزارش حقوق و قضا پرینت کارت و برگه راهنمای شرکت در آزمون متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری سال ۱۴۰۱ روی سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، آزمون متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری سال ۱۴۰۱ (نوبت پذیرش سال ۱۴۰۰) بامداد روز پنجشنبه، ۳۰ تیر در ۳۲ شهرستان کشور برگزار می گردد. فرایند برگزاری آزمون بامداد از ساعت ۸: ۰۰ آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ ساعت پیش از شروع فرایند آزمون بسته خواهد شد، بنابراین همه داوطلبان باید پیش از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
همینطور لینک در ارتباط با پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از امروز سه­ شنبه ۲۸ تیر بر روی درگاه اطلاع رسانس سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون، اقدام و بر مبنای آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوط رجوع کنند.
جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همینطور اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و عرضه آن الزامی است.
کسانی که در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده و سهمیه درخواستی آنان از سوی ارگان ذی ربط مورد تایید قرار نگرفته، لازم است بعد از رفتن به قسمت ویرایش اطلاعات و اصلاح سهمیه، عدم تایید سهمیه خویش را از ارگان ذی ربط پیگیری کنند.
در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
درهای ورودی حوزه­ های امتحانی نیم ساعت پیش از شروع فرایند آزمون (ساعت ۷: ۳۰ صبح) بسته خواهد شد، بنابراین داوطلبان لازم است پیش از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاک کن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی همچون کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بی سیم، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همینطور وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً اجتناب کنند.
منبع:

1401/04/28
20:24:52
5.0 / 5
465
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد