لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
بازرس كل استان ایلام خبر داد:

صدور محکومیت برای 5 مدیرکل در سال قبل

صدور محکومیت برای 5 مدیرکل در سال قبل

به گزارش حقوق و قضا ایلام بازرس کل استان ایلام با تاکید بر این که طغیان مدیران مقابل قانون پذیرفتنی نیست، اظهار داشت: در سال قبل آرای محکومیت و تنبیهات تخلفات اداری برای 91 نفر، شامل 5 مدیرکل، 15 معاون، 3 شهردار و 35 رییس اداره و کارشناس صادر شد.


«مهدی اصلانی» در نشست خبری با بیان این خبر، اظهار نمود: دفاع و پشتیبانی از مدیران شجاع و پاکدست یکی از برنامه های سازمان بازرسی و فصل مشترک دستگاه های اجرائی و دستگاه نظارتی و سازمان بازرسی، قانون است.
بازرس کل استان ایلام اشاره کرد: دستگاه های اجرائی موظف به اجرائی قانون و سازمانی بازرسی نیز موظف به حسن اجرای قانون است، همه باید در حول محور قانون حرکت نماییم و مدیران دستگاه های اجرائی باید از این نظارت ها استقبال کنند که هدف ما از این نظارت ها، حفظ مدیران به عنوان سرمایه نظام است است پیش از این این مدیران گرفتار خطا شوند.
اصلانی با اشاره به این که راه ارتباط سازمان بازرسی با مردم، سامانه های گزارشگران فساد و رسیدگی به شکایات مردمی است، اشاره کرد: مردم عزیز می توانند بوسیله این سامانه های مذکور دغدغه ها و مشکلات خودرا اعلام کنند.
وی اضافه کرد: در این جهت سال قبل به ۲ هزار ۴۹۷ فقره شکایت رسیدگی شده است که نسبت به سال ۹۹ حدود ۷۰ درصد افزایش وردی و رسیدگی دراین زمینه داشته ایم.
بازرس کل استان ایلام با اعلان اینکه نظارت یکی از وظایف اصلی مدیران دستگاه های اجرائیست و باید پاسخگوی شکایات مردم باشند، اظهار داشت: یکی از برنامه های سازمان بازرسی پشتیبانی از واحدهای تولیدی و رفع موانع تولیدی بوده است که سال قبل از ۲۸ واحد صنعتی، خدماتی و تولیدی بازدید شده که از این تعداد ۱۸ واحد با رفع موانع و مشکلات پیش رو به چرخه تولید بازگشته اند.
منبع:

1401/04/07
10:05:50
5.0 / ۵
663
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد