حقوق و قضا
حادثه خروج قطار مشهد - یزد در طبس، ۱۸

مدیریت مطلوب حادثه قطار مشهد - یزد

مدیریت مطلوب حادثه قطار مشهد - یزد

خراسان جنوبی وزیر کشور اظهار داشت: با هماهنگی های لازم بین مسؤلان خراسان جنوبی و استان یزد، حادثه قطار مشهد - یزد در همان ساعت اولیه به خوبی مدیریت شد.


احمد وحیدی، امروز چهارشنبه ۱۸ خرداد در حاشیه جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان طبس در جمع خبرنگاران اظهار نمود: تا این جای کار از نظر مدیریت بحران اقدامات مدیریتی به خوبی انجام شده و اما در مورد علل این حادثه مطالبی مطرح است و برآوردهایی وجود دارد که علل دقیق این حادثه توسط کمیسیون مدیریت سوانح کشور درحال بررسی است.
به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، وی افزود: همینطور اطلاعات فنی از راه شاهدان عینی درحال جمع آوری است؛ اعلام قطعی علت حادثه توسط کمیسیون سوانح وزارت راه و شهرسازی و راه آهن اعلام خواهد شد و به نظر می آید اعلام آن زیاد طول نکشد.
وحیدی ضمن اشاره به این که تلاش ها برای بازگشایی خطر ریلی مسدود شده در حال انجام می باشد تا عبور و مرور مردم گرفتار مشکل نشود، خاطرنشان کرد: پیشبینی کارشناسان این است که تا امشب خط ریلی بازگشایی خواهد شد.
وی بیان نمود: جلسه پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان طبس با حضور مسئولان استانی برگزار شد و دستگاههای متولی گزارش های لازم را ارئه کردند و مشکلات مطرح شده مورد بررسی قرار گرفت.
ساعت ۵: ۳۰ دقیقه بامداد امروز (چهارشنبه ۱۸ خردادماه)، هنگام عبور قطار مسافری مشهد به مقصد یزد، در بلاک عباس آباد در منطقه طبس به علت برخورد قطار با بیل مکانیکی که در کنار خط بود، پنج واگن از خط خارج شد. وزیر کشور و وزیر راه و شهرسازی برای رسیدگی به امورات حادثه امروز وارد خراسان جنوبی شدند.1401/03/19
12:30:07
5.0 / 5
579
تگها: دستگاه
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد