لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
نوروزی:

بازدید مسئولان از زندان ها در ایجاد تحول موثر است

بازدید مسئولان از زندان ها در ایجاد تحول موثر است

به گزارش حقوق و قضا یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی بازدید نمایندگان مجلس و مسؤلان از زندان ها را امری موثر در در ایجاد تحول و برخوردهای متناسب در این مراکز عنوان نمود.


حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به دستور رییس قوه قضائیه به رییس سازمان زندان ها برای فراهم کردن مقدمات بازدید مسئولان، مردم و خیّرین از ندامتگاه ها اشاره کرد: بازدید نمایندگان مجلس و مسئولان از زندان ها در ایجاد تحول و برخوردهای متناسب در این مراکز خیلی موثر است.
وی اظهار داشت: برخی از زندانیان خصوصاً از زندان فشافویه بارها با ارسال پیامک از من درخواست کرده اند تا از زندان آنها بازدید کنم. فکر کنم پس از ماه مبارک رمضان بازدیدی از برخی زندان ها همچون زندان فشافویه داشته باشیم.
به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای مدتی پیش در دستوری به رییس سازمان زندان ها بر لزوم فراهم کردن مقدمات بازدید مسئولان و خیّرین از ندامتگاه ها تاکید نمود. وی همین طور روز یکشنبه ۲۱ فروردین در نشست هم اندیشی با اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در این زمینه اشاره کرد: در مدت اخیر همه زندان ها و تحت نظرگاه های کشور از طرف مسئولان قضایی مورد بازدید و سرکشی قرار گرفته است و این امر در ایجاد تحول و بهبود شرایط زندان ها و زندانیان موثر بوده است.
منبع:

1401/01/25
12:59:57
5.0 / ۵
678
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد