حقوق و قضا

بازدید دادستان تهران از دادسرای امنیت

بازدید دادستان تهران از دادسرای امنیت

حقوق و قضا: دادستان تهران در بازدید سرزده از دادسرای امنیت، ضمن بررسی وضعیت شعب این دادسرا با برخی از مراجعین به دیدار و گفت و گو پرداخت.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران بصورت سرزده از دادسرای امنیت «شهید مقدس» بازدید کرد و ضمن حضور در شعب مختلف بازپرسی، دادیاری و اجرای احکام، در جریان رسیدگی های قضایی قرار گرفت.
وی همین طور بعد از استماع گزارش مسئولان دادسرای امنیت تهران، بر لزوم تسریع در روند رسیدگی ها، پاسخگویی مناسب به مردم و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.
دادستان عمومی و انقلاب تهران همین طور در بازرسی از واحدهای مختلف دادسرای امنیت، بعد از بررسی دقیق پرونده ها و اطلاع از آمار عملکرد و اقدامات انجام شده بر مدیریت در ارجاع پرونده ها، تسریع در رسیدگی های قضایی و رعایت موازین قانونی در روند تحقیقات تاکید کرد.
صالحی در ادامه، با بررسی وضعیت پرونده های مسن و معوق دادسرای امنیت، اشاره کرد: ضرورت دارد، رسیدگی فوری جهت تعین تکلیف این پرونده ها و صدور تصمیم نهایی درباب هر مورد طبق ضوابط و دستورالعمل های موجود در دستور کار قرار گیرد.
دادستان تهران در جریان این بازدید که ساعاتی به طول انجامید، با برخی از مراجعه کنندگان این دادسرا نیز به دیدار و گفت و گو پرداخت و بعد از استماع مطالبات آنها، ضمن صدور دستورات لازم درباب رسیدگی به مشکلات و درخواست های مطرح شده، پیگیری این موارد تا حصول نتیجه نهایی را مورد تاکید قرار داد.
منبع:

1400/11/19
11:59:10
5.0 / 5
596
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد