لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
بابایی:

شرکت های صوری شناسایی و دست افراد کلاهبردار و سودجو کوتاه شود

شرکت های صوری شناسایی و دست افراد کلاهبردار و سودجو کوتاه شود

به گزارش حقوق و قضا رییس سازمان ثبت اسناد و املاک اظهار داشت: نظارت بر فعالیت شرکتها باید با دقت بیشتری صورت پذیرد و شرکت های صوری شناسایی و دست افراد کلاهبردار و سودجو کوتاه شود.به گزارش حقوق و قضا به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی معاون رییس قوه قضائیه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشستی با مدیران و مسئولین مرکز مالکیت معنوی با اعلان اینکه مالکیت معنوی جایگاه مهمی در عرصه اقتصاد، تولید و گسترش روابط با سایر کشورها دارد، اظهار داشت: عمده مراجعات مردم در زمینه ثبت شرکتها و مرکز مالکیت معنوی است بدین سبب الکترونیکی کردن فرآیندها مسلماً کاهش مراجعات مردمی، کاهش هزینه های زائد و صرفه جویی در زمان را برای متقاضیان به همراه دارد.
وی با اعلان اینکه اقدامات خوبی در سالهای قبل در مرکز مالکیت معنوی صورت گرفته است اظهار داشت: با روحیه کار جهادی که در بخش فن آوری سازمان سراغ داریم امیدواریم طی هفته آتی پنجاه درصد از فرایندهای این مرکز الکترونیکی شود که این مهم موجب کاهش خیلی از مراجعات مردمی می شود.
وی به حساسیت کاری این مرکز اشاره نمود و اضافه کرد: نظارت بر فعالیت شرکتها باید با دقت بیشتری صورت پذیرد و شرکت های صوری شناسایی و دست افراد کلاهبردار و سودجو کوتاه شود.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر این که برنامه محوری در سازمان باید نهادینه شود اضافه کرد: هر اداره و واحد ثبتی باید با بهره بردن از جوانان و مدیران خوش فکر و نوآور با حرکت در راه تحول و تعالی و ارتقا جایگاه سازمانی چشم انداز آتی خودرا تبیین کند.
معاون رییس قوه قضائیه با اشاره به برگزاری همایش بین المللی در سال آینده اظهار داشت: این همایش برای نخستین بار در کشور برگزار می گردد که هدف از برگزاری آن شناساندن چهره بین المللی مالکیت معنوی است.


منبع:

1400/09/17
10:15:28
5.0 / ۵
1090
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد