حقوق و قضا
رئیس كل دادگستری كل استان خوزستان:

کشاورزی که بالگرد اورژانس را تخریب کرد آزاد شد

کشاورزی که بالگرد اورژانس را تخریب کرد آزاد شد

به گزارش حقوق و قضا رییس کل دادگستری کل استان خوزستان اظهار داشت: مجازات کشاورز روستایی اهل دزپارت که به حبس و تبعید محکوم شده بود با رافت اسلامی به سبب قانون کم شد و امروز آزاد شدبه گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، حجت الاسلام صادق مرادی درباب جزییات این خبر اظهار نمود: در پی شکایت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی جندی شاپور اهواز و شبکه بهداشت دهدز در خردادماه سال قبل مقابل متهم «ب. م» به بهتان تخریب شیشه های بالگرد اورژانس هوایی، پرونده در این دادگاه تشکیل شد.
رئیس کل دادگستری کل استان خوزستان اضافه کرد: باتوجه به عدم حضور متهم در دادگاه بدوی و تجدیدنظر، رأی درباب متهم بصورت غیابی صادر و با ارسال پرونده به اجرای احکام، حکم جلب متهم در خردادماه جاری صادر و محکوم مقابل ضمن پذیرش محکومیت و عدم اعتراض، روانه زندان رامهرمز شد.
وی افزود: بنا به درخواست قاضی اجرای احکام از دادگاه صادرکننده رأی قطعی محکومیت تخریب شیشه های بالگرد و اعمال ماده ۷۷ قانون مجازات اسلامی، در نهایت محکوم مقابل مشمول کاهش مجازات یافت.
حجت الاسلام مرادی اظهار داشت: در همین راستا کل مجازات حبس و تبعید محکوم مقابل به سه ماه حبس کاسته شد و اجرای مابقی مدت حبس برای مدت سه ماه موقتا متوقف که با این حکم، امروز محکوم مقابل از زندان آزاد شد.
به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، این بالگرد برای انتقال بیمار قلبی به منطقه صعب العبور اعزام و به ناچار در زمین کشاورزی متهم فرود آمده بود.منبع:

1400/08/26
23:22:06
5.0 / ۵
1220
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد