لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
غضنفرآبادی:

مردم به اندازه کافی مشکل دارند وای بر ما اگر بر مشکلشان بیفزاییم

مردم به اندازه کافی مشکل دارند وای بر ما اگر بر مشکلشان بیفزاییم

به گزارش حقوق و قضا رئیس کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: مردم به اندازه کافی مشکل دارند؛ وای به حال ما که مشکلی بر مشکلات مردم بیافزاییم. آرزوی قلبی من این است که همه ما بتوانیم ارزش واقعی خویش را داشته باشیم.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، موسی غضنفرآبادی در نشست کارآموزان وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه، اظهار نمود: غفلت از خدا گاهی انسان را متکبر می کند. توفیق از خدا با حرف ایجاد نمی گردد بلکه انسان باید طلب کند. درخواست از خداوند، نخستین گام برای ما انسان هاست. صد سال دیگر همه ما زیر خاک هستیم. ارزش ما خیلی بالاست. خدا نکند وجدان انسان به خواب برود. عقل سلیم انسان را از خطرها دور نگاه می دارد. رئیس کمیسیون حقوقی قضایی مجلس اضافه کرد: نگذاریم وجدان های آگاه و بیدار به خواب برود و عقل سلیم ما به بی خردی تبدیل گردد. گاهی اوقات انسان به قدری متکبر می شود که فکر می کند تراوش ذهنی او درست مطلق است. وی بیان نمود: پذیرش سخن نیک یا پندپذیری بسیار مهم می باشد. در تاریخ اشخاصی بودند که با جرقه ای از ذلت به اوج لذت رسیدند. پندپذیری به انسان کمک بسیاری می کند.
غضنفرآبادی افزود: کمتر کاری وجود دارد که انسان برای آن باید سوگند بخورد، وکالت از این شغل هاست. کار وکالت بسیار سنگین است که انسان برای انجام وکالت باید سوگند یاد کند و ما باید این زمینه را در خود ایجاد نماییم که بتواند به این سوگند وفادار باشند. وی افزود: مردم به اندازه کافی مشکل دارند؛ وای به حال ما که مشکلی بر مشکلات مردم بیافزاییم. آرزوی قلبی من این است که همه ما بتوانیم ارزش واقعی خویش را داشته باشیم.


منبع:

1400/08/25
10:32:45
5.0 / 5
909
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد