لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
مدیركل آموزش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه خبر داد

تسریع درروند تبدیل وضعیت قضات آزمایشی به رسمی قطعی

تسریع درروند تبدیل وضعیت قضات آزمایشی به رسمی قطعی

مدیرکل آموزش معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از برگزاری مصاحبه آزمون قضات آزمایشی به صورت برخط اطلاع داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، مهدی جوهری در اینباره اظهار نمود: حسب دستور معاون محترم منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه، به علت تعیین تکلیف نهایی قضات آزمایشی که آغاز به کار آنان تا آخر سال ۱۳۹۶ می باشد، از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۸ لغایت روز دوشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ به جای برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه های آزمون قضات آزمایشی به صورت حضوری (دو استان تهران و البرز) و ویدئو کنفرانس(در ۲۶ استان) صورت خواهد گرفت.

جوهری اضافه کرد: برگزاری مصاحبه های آزمون قضات آزمایشی به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس، به جای برگزاری آزمون کتبی، تأثیر قابل ملاحظه ای در تسریع در روند تبدیل وضعیت قضات آزمایشی به رسمی قطعی خواهد داشت.

تصویب هر گونه پست جدید و نقل و انتقالات قضات در کمیسیون نقل و انتقالات قضات منوط به تبدیل وضعیت قضات آزمایشی به رسمی قطعی است و پیش از این، آزمون مذکور سالی یکبار برگزار می شد.

شرکت کنندگان با کسب حد نصاب علمی در مصاحبه ها بعد از استعلام از مراجع قانونی از وضعیت آزمایشی به رسمی قطعی تبدیل خواهند شد.

منبع:

1400/08/04
21:44:17
5.0 / ۵
1084
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد