لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

بازدید رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران از مجتمع قضایی شرق استان

بازدید رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران از مجتمع قضایی شرق استان

حقوق و قضا: رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران از مجتمع قضایی نظامی شرق استان تهران بازدید نمود.به گزارش حقوق و قضا به نقل از سازمان قضایی نیروهای مساح، محمدرضا یزدانیان از نزدیک در جریان وضعیت کلیه شعب و قسمت های اداری این مجتمع قضایی قرار گرفت.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران در جمع کارکنان مجتمع از آنان خواست که به رغم کمبود نیروی انسانی، اهتمام و تلاش و اهتمام جدی توام با حس وظیفه شناسی را در اجرای کامل ماموریت های محوله سرلوحه کار خود قرار دهند.

یزدانیان اظهار نمود: آموزش دانستنی های قضایی و حقوقی به نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در شرق تهران در پیش گیری از وقوع جرایم و تخلفات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نظارت هوشمندانه و دقیق بر امور ضابطان همچون ماموریت های مهم مجتمع قضایی نظامی شرق استان تهران است.

وی همین طور تعامل سازنده و موثر با یگان های نظامی و انتظامی مستقر در منطقه در چهارچوب قانون را واجد اهمیت خاص دانست و در عین حال اشاره کرد: در کشف و رسیدگی سریع و قاطع به جرایم باندی و سازمان یافته باید تلاش مضاعفی صورت پذیرد به نحوی که اثر و بازخورد آن در جامعه محسوس باشد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران، وحدت، همدلی و یکرنگی بین کارکنان را در پیشبرد اهداف سازمانی مهم توصیف کرد و هماهنگی در انجام امور قضایی را از با اهمیت ترین مولفه های مدیریتی در ایجاد نظام تحولی در انجام ماموریت های سازمان قضایی نیروهای مسلح دانست.

در این بازدید، ابراهیم حاتمی معاون دادستان و سرپرست مجتمع قضایی نظامی شرق استان تهران، قضات و کارمندان دیدگاه های خودرا درباب راه کارهای بهبود و پیشرفت روند رسیدگی قضایی و امور اداری در این مجموعه بیان نمودند.

در اختتام این بازدید با حضور حمیدرضا اسدی معاون اداری، مالی و پشتیبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران از خدمات هادی سپهردوست مدیر اداری، مالی و پشتیبانی مجتمع قضایی نظامی شرق استان تهران تقدیر به عمل آمد.

منبع:

1400/07/20
10:43:44
5.0 / ۵
1060
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد