لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
رئیس سازمان نظام پزشكی استان تاكید كرد:

تجهیز آزمایشگاه پزشکی قانونی لرستان

تجهیز آزمایشگاه پزشکی قانونی لرستان

به گزارش حقوق و قضا لرستان رییس سازمان نظام پزشکی لرستان اظهار داشت: ضرورت دارد که آزمایشگاه پزشکی قانونی استان تجهیز شود و علاوه بر آن برای تسریع در پروسه بررسی پرونده ها نیازمند چندین متخصص در این دستگاه هستیم.


دکتر علاءالدین شیخی در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل پزشکی قانونی لرستان که در محل سالن جلسات دادگستری خرم آباد اظهار نمود: پزشکی قانونی رکن رکین قوه قضائیه است.
وی با اعلان اینکه از زمانیکه علم حقوق درست شده همراه آن پزشکی قانونی بوده است، اضافه کرد: پزشکی قانونی با سازمان نظام پزشکی هماهنگی های زیادی دارد.
رییس سازمان نظام پزشکی لرستان اظهار داشت: یکی از مطالبات جدی مردم این است که همانند استان اصفهان دارای پزشکی قانونی خوبی به لحاظ تجهیزات، تجهیزات آزمایشگاهی، نیروی انسانی مورد نیاز و... باشد.
شیخی با اعلان اینکه یکی از چالش های لرستان فوت های ناگهانی است که در استان فاجعه به بار می آورد، بیان کرد: متاسفانه در این راستا مردم به خاطر یک نظریه کارشناسی در مورد فوت ناگهانی چندین روز معطل می شوند و این سبب ایجاد شائبه در میان عشیره فرد متوفی می شود و بر این اساس نباید نظرات ارشادی قضات به طول بیانجامد.
وی اشاره کرد: ضرورت دارد آزمایشگاه پزشکی قانونی لرستان تجهیز شود و علاوه بر آن برای تسریع در پروسه بررسی پرونده ها نیازمند چندین متخصص در این دستگاه هستیم.
رییس سازمان نظام پزشکی لرستان تصریح کرد: از دکتر مسجدی، رییس سازمان پزشکی قانونی درخواست داریم برای شتاب در رسیدگی به پرونده ها، نیازها و کمبودهای پزشکی قانونی استان را برطرف سازند.
منبع:

1400/06/16
23:35:18
5.0 / ۵
1086
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد