حقوق و قضا
مدیركل بازرسی چهارمحال و بختیاری:

۱۶۰۰ میلیاردریال از معوقات بانکی چهارمحال و بختیاری وصول شد

۱۶۰۰ میلیاردریال از معوقات بانکی چهارمحال و بختیاری وصول شد

مدیرکل بازرسی چهارمحال و بختیاری از وصول 1600 میلیاردریال از معوقات بانکی در این استان آگاهی داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از مهر، علی احمدی اظهار نمود: در امتداد نظارت بر عملکرد بانک ها با رویکرد پشتیبانی از سرمایه گذاران واقعی، وصول مطالبات از بدهکاران بانکی خصوصاً واحدهای تولیدی و شرکت هایی که تعطیل بوده و صاحبان آنها نیز اراده ای بر ادامه فعالیت ندارند، مطالبات بانکی بررسی گردید.
وی افزود: با هدف پیش گیری از تضییع حقوق بیت المال و پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان و شرکت های فعال از محل برگشت اقساط وام های قبلی وضعیت مطالبات غیر جاری بانکی بصورت مستمر و در بازه زمانی ماهیانه، با اعمال نظارت محسوس و غیر محسوس دنبال شد.
مدیرکل بازرسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری جلسات مشترک نماینده بانک ها و بدهکاران عمده با پیگیری بازرسی کل استان، اشاره کرد: با پیگیری بازرسی کل استان، تأثیرگذاری خوبی در وصول مطالبات و مصرف تسهیلات در محل قراردادهای مربوطه مشاهده شد.
احمدی به مطالبات وصولی بانکهای استان اشاره نمود و اضافه کرد: در تیرماه امسال بیش از هزار و ۶۰۰ میلیاردریال در این رابطه وصول شده است.

1400/06/10
11:25:25
5.0 / ۵
1267
تگها: حقوق , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد