حقوق و قضا

عیادت معاون قضایی سازمان زندان ها از رئیس زندان مركزی اراك

عیادت معاون قضایی سازمان زندان ها از رئیس زندان مركزی اراك

حقوق و قضا: مهدی فراهانی معاون قضایی، اجرای احکام و امور مجلس سازمان زندان ها با حضور در منزل رئیس زندان مرکزی اراک که حین انجام وظیفه و رسیدگی به وضعیت زندانیان به سبب تعرض یکی از مجرمان شرور گرفتار جراحت شده بود عیادت و پیام حاج محمدی ریاست سازمان زندان های کشور را به وی ابلاغ نمود.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، مهدی فراهانی معاون قضایی سازمان زندان های کشور در ملاقات با رئیس زندان مرکزی اراک و خانواده وی اظهار نمود: زندانبانی شغلی سخت و طاقت فرساست اما بی شک خدمت صادقانه در سنگر اصلاح و تربیت سبب قرب و رضایت الهی است.
وی در ادامه اضافه کرد: حضور مسئولان زندان ها در جمع زندانیان و دیدار چهره به چهره با آنان عامل بسیار موثری در آرامش روحی و روانی زندانیان است.
وی اشاره کرد: خیلی از مشکلات زندانیان بر اثر مجالست و همنشینی با مسئولان زندان ها و مقامات قضایی که یکی از رویکرد های مورد تاکید در دوره تحولی سازمان زندان هاست حل و فصل و گاها زمینه آزادی زندانیان در همین دیدار ها فراهم می شود.
معاون سازمان زندان ها در این دیدار که اسلام خواه مدیرکل زندان های استان مرکزی نیز حضور داشت تصریح کرد؛ با وجود سختی شرایط کار در زندان ها و تعدد تکالیف مدیران زندان، برنامه دیدار چهره به چهره بازندانیان و سرکشی از خانواده آنان در استان مرکزی به خوبی دنبال می شود و تلاش مسئولان در این عرصه شایسته قدردانی است.
معاون قضایی سازمان زندان های کشور با بیان مطلب فوق افزود: کارکنان خدوم زندان های کشور که هر لحظه در معرض خطرات و لطمه های روحی، روانی و جسمانی قرار دارند به هیچ وجه به خاطر اینگونه تحرکات معدود افراد شرور گرفتار تزلزل نخواهند شد بلکه با جدیت و توان مضاعف در عرصه خطیر زندانبانی تلاش می کنند.
معاون قضایی سازمان زندان های کشور در آخر دیدار با رئیس زندان مرکزی اراک به نیابت از ریاست سازمان زندان ها از زحمات وی قدردانی و سلامتی عاجل ایشان را از خداوند متعال مسالت کرد.
شایان ذکر است مدتی قبل، یکی از زندانیان شرور با حمله ور شدن به موذن رییس زندان مرکزی اراک وی را مورد ضرب و جرح شدید قرار داده است.
منبع:

1400/05/03
12:26:44
5.0 / 5
1049
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد