حقوق و قضا

شروع توزیع كارت آزمون وكالت از فردا

شروع توزیع كارت آزمون وكالت از فردا

حقوق و قضا: کارت شرکت در آزمون وکالت سال 1399 از فردا سه شنبه  22 تیر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش قرار خواهد گرفت.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از ایسنا، متقاضیان جهت شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و...) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، شماره سریال و کد پیگیری و...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر طبق آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.
جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
چنانچه متقاضی به سبب در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی گردد، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نماید.
این امکان برای متقاضیانی برقرار است که در سیستم پاسخگویی عضویت داشته باشند. پس متقاضیان برای دستیابی به اطلاعات فوق، باید در ابتدا نسبت به عضویت در این سیستم برای بازیابی اطلاعات، اقدام نمایند.
آن دسته از متقاضیان این آزمون که مبتلا به کرونا شده بودند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) سازمان سنجش آموزش کشور با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ نمود. بر این اساس متقاضیانی که علایم بیماری آنها از تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۰ بصورت قطعی تایید شده بود از روز پنجشنبه ۱۷ تا روز جمعه ۱۸ تیر می توانستند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان (بخش سایر آزمون های استخدامی) فرم خوداظهاری را تکمیل نموده و گواهی در خصوص داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش در خصوص مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.
متقاضیانی که این فرم را تکمیل نمایند بر طبق دستورالعمل های وزارت بهداشت از سایر متقاضیان جدا شده و آزمون آنها در یکی از بیمارستان های تعیین شده فقط در شهرهای محل آزمون به همراه سایر متقاضیان مبتلا به بیماری کرونا برگزار می شود.
آزمون کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۹ در بامداد روز جمعه مورخ ۲۵ تیر در ۸۴ شهرستان انجام خواهد شد. پروسه برگزاری آزمون بامداد از ساعت ۸: ۰۰ شروع می شود و درهای ورود به جلسه آزمون در ساعت ۷: ۳۰ بامداد بسته خواهد شد.1400/04/22
10:24:26
5.0 / 5
1080
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد