حقوق و قضا
محسنی اژه ای:

مردم در این انتخابات به شخص رأی ندادند

مردم در این انتخابات به شخص رأی ندادند

به گزارش حقوق و قضا معاون اول قوه قضاییه اظهار داشت: مردم در این انتخابات به شخص رأی ندادند بلکه به شخصیتی با کارنامه که سابقه خدمتی او را دیده و شنیده بودند رأی دادند.به گزارش حقوق و قضا به نقل از قوه قضائیه، حجت‎الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‎ای معاون اول قوه قضاییه در جلسه امروز شورای عالی قضایی با تقدیر از حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم گفت: مردم موقعیت‎شناس و آگاه ایران در روز ۲۸ خرداد بار دیگر حقیقتاً با حضور پای صندوق های رأی شگفتی آفریدند.

وی اضافه کرد: آنچه دشمنان طراحی نموده بود و تصور می کرد می تواند با اقدامات پلیدش مردم را از رفتن پای صندوق رأی بازدارد شکست خورد و مردم نقشه‎های آنها را خنثی و نقش بر آب کردند.

معاون اول قوه قضاییه افزود: دشمنان و بدخواهان در داخل و خارج کشور از مدت ها پیش تلاش کردند تا مردم پای صندوق نیایند و امید هم بسته بودند، اما این اتفاق نیفتاد و مردم علی رغم مشکلات، حاضر نشدند به هیچ وجه از آرمان ها، ارزش ها و نظام و انقلاب و دین کوتاه بیایند.

حجت‎الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای اشاره کرد: دشمنان آنقدر عملیات روانی انجام دادند و حتی سینه به سینه تلاش کردند افراد را تحریک کنند، اما با عنایت خدا و تلاش دستگاه های ذیربط و همکاری مردم کوچک ترین ناامنی را در مقطع انتخابات نداشتیم و انتخاباتی بی نظیر از لحاظ امنیت و آرامش انجام شد.

وی افزود: خناسان هر چه در توان داشتند به کار بردند و شیاطین انس و جن با دمیدن بر افکار شیطانی خود وسوسه ها ایجاد کردند و از آن طرف کرونا هم بود که بسیاری از کشورها به خاطر آن انتخابات شان را به تعویق انداختند، اما مردم با توجه به این مسائل و مشکلاتی که در ساعات اولیه در دریافت رأی وجود داشت، ساعت ها در فضای باز و زیر نور آفتاب ایستادند و دشمنان را در اجرای نقشه شومشان ناکام گذاشتند.

معاون اول قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش با ابراز خرسندی از پیروزی رئیسی در انتخابات، اشاره کرد: مردم در این انتخابات به شخص رأی ندادند بلکه به شخصیتی با کارنامه که سابقه خدمتی او را دیده و شنیده بودند رأی دادند.

حجت‎الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای از مردم دوستی، پشتیبانی از انقلاب، حرکت در خط ولایت و انقلاب، برای مردم کار کردن، صادق بودن و در مقابل ارزش ها و مقابل دشمنان حساس بودن بعنوان خصوصیت های آیت الله رئیسی یاد کرد.

وی تاکید کرد: امروز ریل قطار کشور عوض شده و باردیگر به مسیر اصلی انقلاب بازگشته که ما باید آنرا پاس داریم و البته همه این دستاوردها از نعمت بزرگ ولایت و هدایت های مقام معظم رهبری بود که همان روز که دشمنان اصرار می کردند مردم یک «نه بزرگ» به انتخابات بگویند، رهبری معظم انقلاب با اطمینان خاطر و با شناختی که از مردم و هوشیاری و دینداری آنها دارند، آحاد ملت را به صحنه فراخواندند و مردم هم لبیک گفتند.

معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه حضور پرشکوه مردم در انتخابات مسئولیت هایمان را سنگین کرده، گفت: امت سنگ تمام گذاشت و حالا نوبت ماست که باید برای حفظ ارزش های اسلامی و خدمت به مردم سنگ تمام بگذاریم و حقیقتاً خویش را خادم دلسوز و صادق مردم بدانیم.

حجت‎الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در انتها تاکید کرد: همه قوه قضاییه با تمام توان و اختیاراتی که داریم برای موفقیت منتخب ملت در مسئولیت خطیر و مهم آینده کمک خواهیم کرد تا دولت مردمی به هدف و مقصود نهایی برسد.

منبع:

1400/04/01
07:41:22
5.0 / 5
1238
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد