لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
معاون برنامه ریزی دادگستری تهران خبر داد

برگزاری دوره آموزشی ویژه مدیران و كارشناسان دفاتر خدمات الكترونیك قضایی

برگزاری دوره آموزشی ویژه مدیران و كارشناسان دفاتر خدمات الكترونیك قضایی

حقوق و قضا: معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران از برگزاری کلاس آموزشی آنلاین ویژه مدیران و کارشناسان دفاتر خدمات الکترونیک قضایی آگاهی داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری تهران، حسن بابایی معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران از برگزاری کلاس آموزشی آنلاین ویژه مدیران و کارشناسان دفاتر خدمات الکترونیک قضایی بصورت متناوب و با بهره بردن از اساتید مجرب آگاهی داد.

وی اظهار داشت: آموزش مستمر و طرح مباحث حقوقی رایج و رفع ایرادات و همین طور پیدا کردن راه حل مناسب، سبب تسهیل در ثبت و ارسال دادخواست و شکواییه ها در دفاتر شده است.

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دادگستری استان تهران اضافه کرد: سیاست کاری معاونت برنامه ریزی دادگستری استان تهران، متکی بر آموزش مستمر و طرح مباحث مهم حقوقی و رفع ایرادات ماهوی و شکلی است که در این راستا بیش از ۱۲ جلسه بصورت مجازی و آنلاین با حضور کارکنان قضایی از دیوان عالی کشور و مجتمع قضایی شهید فهمیده باکیفیت آموزشی بسیار بالا و جزوات پر کاربرد برگزار شده است.

بابایی در آخر اظهار داشت: این کلاس ها با استقبال خوبی روبه رو شده و اثرات مطلوبی در پی داشته و برگزاری آنها کماکان ادامه خواهد داشت.

منبع:

1400/03/23
22:39:11
5.0 / ۵
1049
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد