حقوق و قضا
دادستان تهران تاكید كرد:

ضرورت تعامل بیشتر ناجا و دستگاه قضایی برای برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی

ضرورت تعامل بیشتر ناجا و دستگاه قضایی برای برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی

به گزارش حقوق و قضا دادستان عمومی و انقلاب تهران بر ضرورت مقابله با جرایم و تخلفات انتخاباتی تصریح کرد و خواهان تعامل بیشتر نیروی انتظامی و دستگاه قضایی برای برقراری امنیت شد.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، علی القاصی مهر در جلسه با فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ، راهکارهای مقابله با جرایم و تخلفات انتخاباتی و آخرین وضعیت دستگیری متهمان و محکومان متواری را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.
وی ضمن اشاره به اهمیت تأمین نظم و امنیت در شرایط حساس فعلی، از اقدامات نیروی انتظامی تهران بزرگ در اجرای طرح های مختلف برای حفظ نظم و آرامش و برخورد با شرارت و ناامنی تقدیر و تشکر کرد و خواهان هم افزایی بیشتر نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در این عرصه شد.
دادستان تهران در بخش دیگری از سخنان خود برقراری ارتباط الکترونیک بین دادسراها و کلانتری های تهران را گام بزرگی در زمینه تسریع در فرآیند دادرسی عنوان و اعلام نمود: ظرف چند روز آینده ارتباط الکترونیک نواحی ۳۲ گانه دادسرا با پلیس های تخصصی تهران هم برقرار می شود.
او همینطور بر لزوم مستندسازی پرونده های ارجاعی از نیروی انتظامی به دادسرا تاکید کرد و افزود: عرضه مستندات در پرونده های بازداشت شدگان جرایم مشهود، سبب تسریع کار قضات، تحقیق و صدور قرارهای متناسب با جرایم می شود.
در این نشست فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ هم با بیان نقطه نظرات خود در زمینه اجرای هرچه بهتر طرح های امنیت اجتماعی، بر لزوم مطالبه گری وبرخورد قضایی با ترک فعل های صورت گرفته در دستگاههای متولی به منظور ساماندهی مطالبات صنفی و... تاکید کردند.
بر طبق این گزارش، در این نشست که عصر روز گذشته (۲۱ اردیبهشت) در سالن جلسات دادستانی تهران برگزار شد، علاوه بر سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و رؤسای پلیس های تخصصی تهران بزرگ، تعدادی از معاونان ستادی دادستان تهران هم حضور داشتند.
منبع:

1400/02/24
12:47:56
5.0 / 5
669
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد