حقوق و قضا
مدیركل پزشكی قانونی استان خبر داد:

كاهش ۱۴ درصدی متوفیان ناشی از غرق شدگی در لرستان

كاهش ۱۴ درصدی متوفیان ناشی از غرق شدگی در لرستان

به گزارش حقوق و قضا لرستان مدیرکل پزشکی قانونی لرستان از کاهش ۱۴ درصدی متوفیان ناشی از غرق شدگی در استان اطلاع داد.


دکتر حمیدرضا نظیفی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: پارسال ۱۶ نفر بر اثر برق گرفتگی جان خویش را از دست دادند که ۱۴ نفر مرد بودند.
وی با اشاره به اینکه میزان متوفیان ناشی از برق گرفتگی در لرستان پارسال نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، ۲۰ درصد کاهش را نشان داده است. افزود: این درحالیست که در سال ۹۸، ۲۰ نفر بر اثر برق گرفتگی فوت کردند که همگی مرد بودند.
مدیرکل پزشکی قانونی لرستان ضمن اشاره به آمار متوفیان ناشی از غرق شدگی در استان اظهار داشت: سال قبل ۴۰ نفر بر اثر غرق شدگی در لرستان فوت کردند که از این تعداد ۹ مورد زن بودند.
نظیفی بیان نمود: این درحالیست که میزان متوفیان ناشی از غرق شدگی در لرستان پارسال نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، ۱۴ درصد کاهش را نشان داده است.
وی در مورد آمار متوفیان ناشی از سوختگی در لرستان اظهار نمود: متاسفانه پارسال ۳۰ نفر براثر سوختگی جان باختند که ۱۶ نفر آنها زن بودند.
عضو شورای قضایی لرستان بیان نمود: این میزان سوختگی پارسال نسبت به سال ۹۸، سه درصد کاهش را نشان داده است.
نظیفی در مورد آمار معاینات در ارتباط با نزاع در لرستان اظهار داشت: سال قبل ۱۵ هزار و ۳۲۲ معاینه ناشی از نزاع در پزشکی قانونی استان انجام شده که از این تعداد ۴۳۱۹مورد زن و ۱۱ هزار و سه مورد مرد بودند.
مدیرکل پزشکی قانونی لرستان خاطرنشان کرد: میزان انجام معاینات ناشی از نزاع پارسال در استان نسبت به مدت مشابه سال ۹۸، ۱۲ درصد افزایش را نشان داده است.1400/02/08
15:44:46
5.0 / ۵
1142
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد