لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
حجت كرمانی خبر داد

نازنین زاغری به یك سال حبس و ممنوع الخروجی محكوم شد

نازنین زاغری به یك سال حبس و ممنوع الخروجی محكوم شد

وکیل مدافع نازنین زاغری متهم ایرانی- بریتانیایی از صدور رای پرونده دوم موکلش  در شعبه 15 دادگاه انقلاب تهران آگاهی داد و اظهار داشت: موکلم در این پرونده به یک سال حبس تعزیری و یک سال منع خروج از کشور  محکوم شده است.حجت کرمانی در گفت و گو با ایسنا در این زمینه اظهار نمود: رای پرونده دوم موکلم به من ابلاغ گردید. برمبنای رای صادره نازنین زاغری به بهتان "فعالیت تبلیغی مقابل نظام بوسیله شرکت در تجمع مقابل سفارت ایران در لندن در سال ۸۸ و مصاحبه با شبکه بی بی سی فارسی" به یک سال حبس تعزیری و یک سال منع خروج از کشور محکوم شده است.

وی اضافه کرد: پرونده اول زاغری به اتمام رسید و او آزاد است و در این پرونده هم به قید کفالت آزاد است که در مهلت مقرر قانونی به رای صادره اعتراض خواهیم کرد.

براساس این گزارش، زاغری ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ به هنگام خروج از ایران به مقصد انگلستان بازداشت شد و ۱۷ اسفند ۹۹ محکومیتش به انتها رسید و پابندش باز شد.

۲۴ اسفند ۹۹ نیز حجت کرمانی از برگزاری دادگاه و اعلام ختم رسیدگی به دومین پرونده موکلش به بهتان فعالیت تبلیغی مقابل نظام در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی آگاهی داد.
1400/02/06
22:15:21
5.0 / ۵
1175
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد