حقوق و قضا
مركز رسانه قوه قضاییه:

مسیر تحول در قوه قضائیه ادامه دارد

مسیر تحول در قوه قضائیه ادامه دارد

به گزارش حقوق و قضا مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام نمود: امروز و در ادامه مسیر تحول خواهانه در قوه قضائیه، مراسم معارفه ۲ مدیریت عالی جدید این مجموعه برگزار گردید.به گزارش حقوق و قضا به نقل از قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین مصدق استاد حوزه و دانشگاه و معاون حقوقی سابق دستگاه قضا به ریاست دیوان عدالت اداری و دکتر علی غلامی رئیس دانشکده حقوق دانشگاه امام صادق (ع) و از پژوهشگرهای فعال فرهنگی و اجتماعی بعنوان معاونت اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم دستگاه قضایی منصوب شدند.

امروز، اما مراسم معارفه این ۲ مدیر جدید با حضور معاون اول دستگاه قضا برگزار شد تا مسیر تحولی در دستگاه قضائی سرعت و قوت بیشتری بگیرد.

دیوان عدالت اداری که در جلوگیری از اقدامات مغایر قانون دستگاههای اداری و اجرایی نقش بسیار مهمی داشته و ملجا و پناه مردم در این موارد می باشد از طرفی و معاونت اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم که نقش بسیار مهمی در درک دقیق دستگاه قضائی از معضلات و مشکلات اجتماعی دارد از طرفی، ۲ مجموعه ای هستند که با تغییرات تحول خواهانه روبرو شده اند.

حجت الاسلام والمسلمین مصدق رئیس جدید دیوان عدالت اداری از آغاز ریاست سید ابراهیم رئیسی بر قوه قضائیه بعنوان معاون حقوقی قوه قضائیه عملکرد موفقی داشته و از چهره های خوش سابقه و با تجربه دستگاه قضائی به حساب می آید.

علی غلامی هم بعنوان یک جوان با مدرک دکتری رشته حقوق، استاد دانشگاه و فردی که دارای سال ها سابقه امور پژوهشی و علمی در زمینه های اجتماعی و فرهنگی است یکی از مدیران تازه نفس دستگاه قضائی به حساب می آید که می توانند به روند اصلاحات و تحول در این مجموعه کمک شایانی کنند.

پیش از این حجت الاسلام والمسلمین محمد کاظم بهرامی مسئولیت دیوان عدالت اداری و باقر الفت مسئولیت معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضائیه را بر عهده داشتند.

منبع:

1400/01/31
19:14:03
5.0 / 5
1343
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد