حقوق و قضا

ورود دادستانی به مبحث تكمیل پروژه جاده رباط كریم-ساوه

ورود دادستانی به مبحث تكمیل پروژه جاده رباط كریم-ساوه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم از ورود مدعی العموم به مبحث تکمیل جاده ارتباطی رباط کریم-ساوه اطلاع داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، رحیم علیش پور اظهار نمود: در جهت حفظ حقوق عامه، پیگیری تکمیل جاده ارتباطی رباط کریم به ساوه در دستور کار دادستانی قرار گرفت و ترک فعل اداره راه و حمل و نقل جاده ای رباط کریم در این حوزه مورد پیگرد قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: دادستانی، ترک فعل انجام شده از جانب اداره راه و حمل و نقل جاده ای رباط کریم که منجر به اختلال در عبور و مرور شهروندان و نظم عمومی در آن محل شده بود را مورد پیگرد قرار داده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم با اشاره به اینکه طبق دستور صادره از ۱۵ فرودین ماه اداره راه رباط کریم باید ظرف یک هفته تا ۱۰ روز عملیات ساماندهی و آسفالت جاده را به اتمام برساند، خاطرنشان کرد: با عنایت به وجود نارضایتی های جدی از ناحیه شهروندان، رانندگان مسیر پرند و رباط کریم، صاحبان صنایع فعال در شهرک صنعتی پرند، دادستانی تلاش کرد تا جلوی تاخیر اجرای پروژه ساماندهی جاده قدیم رباط کریم به ساوه را بگیرد.

علیش پور از عموم شهروندان درخواست نمود تا با عنایت به تاخیر در روکش برداری و بهسازی جاده قدیم رباط کریم-ساوه، هر یک از شهروندان شخصا ناظر و شاهد اجرای پروژه یاد شده باشند و درصورتیکه از ۱۵ فروردین تا ۱۰ روز بعد شاهد تعطیلی پروژه بودند، می توانند به هر طریق ممکن مبحث را به دفتر دادستانی شهرستان رباط کریم گزارش کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی و رسانه دادگستری کل استان تهران، مبحث جاده قدیم رباط کریم به ساوه و حوادث رخ داده در این راه که منجر به فوت برخی از سرنشینان خودرو ها شد، در ماه های گذشته بازتاب خبری فراوانی داشته است.

منبع:

1400/01/22
13:03:40
5.0 / 5
1239
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد