لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا
رییس سازمان زندان ها:

۲۰ میلیارد در قالب بسته های معیشتی بین خانواده زندانیان توزیع می شود

۲۰ میلیارد در قالب بسته های معیشتی بین خانواده زندانیان توزیع می شود

محمدمهدی حاج محمدی در مسافرت به استان مازندران در دیدار با کارکنان زندان ساری اظهار داشت: 200 میلیارد ریال در قالب بسته های معیشتی بین خانواده زندانیان توزیع می شود.


به گزارش حقوق و قضا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، محمدمهدی حاج محمدی در این دیدار اظهار داشت: همه اجزای سازمان شأن مددکاری دارند بدین جهت باید در کنار اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی، به ریشه یابی علل وقوع جرم نیز پرداخته شود.
وی با اعلان اینکه مراقبت و دستگیری از زندانی و پشتیبانی از خانواده وی، از آموزه های قرآنی و مورد سفارش اکید رهبر معظم انقلاب است، اظهار نمود: در نظام زندانبانی دینی حقوق افراد باید در بهترین حالت رعایت شود.
حاج محمدی با ابراز قدردانی از مجموعه های بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی، ستاد اجرائی فرمان حضرت امام(ره)، بنیاد تعاون، کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)، انجمن حمایت، ستاد دیه و خیرین اظهار داشت: آزادی ۲۸۸ زندانی، اهداء ۱۶۰ دستگاه تبلت به فرزندان زندانیان، اهداء ۱۶ جهیزیه برای خانواده زندانیان و توزیع ۳۰۰۰ بسته معیشتی اتفاق مبارکی بود که امروز و با همکاری این نهادها در استان شکل گرفت.
وی از اختصاص مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای تامین بسته های معیشتی در امتداد پشتیبانی از خانواده زندانیان در آستانه عید نوروز آگاهی داد.
رئیس سازمان زندان ها در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: خانواده زندانیان در معرض لطمه هستند بدین جهت و برای حفظ سلامت و امنیت اجتماعی باید از این افراد که نقشی در وقوع جرم نداشته اند مراقبت نماییم.
حاج محمدی در ادامه سخنان خود با اشاره به تحقق هدف اشتغال ۵۰درصدی محکومان واجد شرایط در زندان های کشور اظهار داشت: آمارهای استان مازندران نشان دهنده اشتغال بیش از ۵۰ درصد است.
وی ادامه داد: باید در سال آینده ضمن تثبیت این آمار به هدفگذاری ۸۰درصدی محکومان در زندان ها برسیم و این نیازمند یک کار جهادی است.
رئیس سازمان زندان ها در این دیدار از مدیرعامل ستاد دیه استان مازندران که اعلام نموده زندانی هر محصول تولید نماید خریداری می کند، قدردانی کرد.
رئیس سازمان زندان ها در آخر بیان داشت: در آستانه سال نو که از خداوند متعال تمنا می نماییم حالمان خوب شود فراموش نکنیم مقرر است در قالب مددکار دلسوز و مهربان حال زندانیان و حال زندگی خانواده زندانیان را خوب نماییم.
در ادامه این دیدار کارکنان سوالات، نظرات و درخواست های خودرا مطرح نمودند.1399/12/25
13:36:04
0.0 / ۵
1156
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد