حقوق و قضا

ورود سازمان قضایی نیروهای مسلح به درگیری های سراوان

ورود سازمان قضایی نیروهای مسلح به درگیری های سراوان

حقوق و قضا: به دنبال وقوع حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده ای در این ارتباط در دادسرای نظامی آگاهی داد.به گزارش حقوق و قضا به نقل از سازمان قضائی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان، به دنبال وقوع حوادث اخیر در گذر مرزی با کشور پاکستان دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده ای در این ارتباط در دادسرای نظامی آگاهی داد.
علیرضا موسایی دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان در این زمینه اظهار داشت: درباره حوادث رخ داده در گذر مرزی شمسر شهرستان سراوان، از همان لحظات ابتدایی، پرونده ای در دادسرای نظامی استان تشکیل شد که بطور ویژه در دست رسیدگی است.
وی تاکید کرد: سازمان قضائی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان با رعایت عدالت و انصاف به موضوع رسیدگی می کند و بطور قطع احقاق حق خواهد شد.
موسایی در مورد حمله به پاسگاه کورین هم توضیح داد: تعرض مسلحانه به این مرکز انتظامی توسط اشرار مسلح و معاندان نیز با حساسیت و دقت لازم و بطور ویژه دنبال خواهد شد.
دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان در آخر اظهار داشت: ابعاد این حوادث در دست بررسی می باشد و به محض تکمیل تحقیقات به اطلاع عموم خواهد رسید.


منبع:

1399/12/09
22:19:04
0.0 / ۵
1335
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد