لینک دوستان حقوق و قضا
حقوق و قضا

دو انتصاب در سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی كشور

دو انتصاب در سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی كشور

با صدور احکامی از طرف رئیس سازمان زندان ها، مهدی جمالیان بعنوان مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و محمدرضا محمدی بعنوان مدیرهسته گزینش سازمان زندان ها منصوب شدند.به گزارش حقوق و قضا به نقل از سازمان زندان ها، با صدور حکمی از طرف رئیس سازمان زندان ها، مهدی جمالیان بعنوان مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات منصوب گردید.

در قسمتی از حکم انتصاب جمالیان آمده است:

در دوران تحول قوه قضائیه و سازمان زندان ها با محوریت تبدیل زندان به"آموزشگاه نیکی ها"، تشخیص بموقع موانع و مشکلات، شناخت عوامل موثر در پیشبرد اهداف، استفاده بهینه از تمام ظرفیت های سازمانی و پایش مستمر و هوشمند" حرکت در راه برنامه های مصوب" بوسیله ارزیابی عملکرد؛ مورد انتظار است.

همچنین در انتصاب دیگری، با صدور حکمی، محمدرضا محمدی بعنوان مدیرهسته گزینش سازمان زندان ها منصوب گردید.

در حکم انتصاب محمدی که از طرف دبیر هیات مرکزی گزینش قوه قضائیه صادر گردیده آمده است:

برادر گرامی آقای محمدرضا محمدی نظر به تعهد و سوابق بهادار جنابعالی و به استناد بند ب ماده ۷ قانون گزینش، به سبب این حکم بعنوان عضو و مدیر هسته گزینش سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خدای تبارک و تعالی و نصب العین قراردادن وصایای حضرت امام خمینی(ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری"مدظله العالی" و با همکاری سایر اعضای محترم هسته در اجرای قانون گزینش کشور به ویژه وظایف مقرر در مواد ۱۰ و ۱۱ قانون مذکور موفق و موید باشید.
1399/11/30
12:06:52
0.0 / ۵
1064
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
judcms.ir - مالکیت معنوی سایت حقوق و قضا متعلق به مالکین آن می باشد